REKLAMAeWinner Banner

Ostatnie akcenty sezonu. Transmisja na żywo z mistrzostw Finlandii! (wideo)

Ice speedway (Varkaus)

Ice speedway (Varkaus) (fot. Lea Häyrinen)

Lodowy sezon 2021 powoli dobiega końca. W Finlandii doczekają się wreszcie pierwszej imprezy w tym roku. Już za chwilę rusza finał indywidualnych mistrzostw tego kraju, z którego dostępna jest transmisja live!

Wszystko wskazuje na to, że ice racingowy sezon 2021 w Finlandii zakończy się tak samo, jak ubiegły. W roku 2020 udało się bowiem rozegrać tylko jedną imprezę w tym kraju, którą był Finał Nordycki na stadionie w Varkaus. Teraz wszystko wskazuje na to, że pierwszymi i ostatnimi zarazem zawodami w sezonie 2021 będzie finał indywidualnych mistrzostw Finlandii. Rozegrany będzie on już za chwilę (start o godzinie 12:00) na obiekcie w Kauhajoki. Co ciekawe, na tym samym stadionie w sezonie letnim odbywają się zmagania na klasycznym speedwayu.

--> ZOBACZ RÓWNIEŻ: CHWILE GROZY W ROSJI. MOTOCYKL PĘKŁ NA PÓŁ!

Ze względu na reżim sanitarny, turniej odbędzie się bez udziału publiczności. Dostępna jest natomiast transmisja na żywo, którą można oglądać w załączniku poniżej. Zachęcamy do "rzucenia okiem", gdyż są to ostatnie lodowe akcenty obecnego sezonu.

W obsadzie turnieju znalazło się dwóch rajderów, którzy wystąpili w grudniowych mistrzostwach Europy w Tomaszowie Mazowieckim. Z numerem drugim pojedzie Aki-Ala Riihimäki, natomiast z czwartym Atte Suolammi. Pierwszy ze wspomnianych zawodników startował również w Grand Prix, które odbyło się w lutym w rosyjskim Togliatii.

Link do transmisji znajdziecie TUTAJ

Lista startowa:
1. Tomi Norola
2. Aki-Ala Riihimäki
3. Jukka Seppä
4. Atte Suolammi
5. Max Koivula
6. Christer Biskop
7. Mikko Jetsonen
8. Heikki Huusko
9. Mika Helin
10. Mikko Mäkinen
11. Markku Larronmaa
12. Timo Kankkunen
13. Matti Isoaho
14. Jani Koivula
15. Rami Systä
16. Juha Salo


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0251 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl