REKLAMAeWinner Banner

Nie będzie sparingów w Gdańsku. Sezon zainauguruje turniej par

Krystian Pieszczek

Krystian Pieszczek (fot. Łukasz Wilk)

Nie będzie żadnych sparingów przedsezonowych w Gdańsku. Klub poinformował o odwołaniu test-meczów z Motorem Lublin, jak i specHouse PSŻ-em Poznań. Na inaugurację sezonu przygotowywana jest natomiast inna impreza.

W czwartek na torze w Gdańsku trenowała ekipa Motoru Lublin. Jeśli chodzi natomiast o planowany sparing z tym zespołem, nie dojdzie on do skutku. Podobnie ma się sprawa z test-meczem z drugoligowym PSŻ-em Poznań. Ten również został odwołany. - W związku z koronawirusem i regulaminem sanitarnym, musieliśmy zweryfikować nasze plany odnośnie treningów punktowanych. W żaden sposób nie komplikuje to naszych przygotowań. Mamy zaplanowane jednostki treningowe do rozpoczęcia zmagań w eWinner 1. Lidze. Pozostaje nam tylko liczyć na to, że pogoda nie popsuje naszych planów - przekazał na łamach klubowych mediów Eryk Jóźwiak, menedżer Zdunek Wybrzeża Gdańsk.

28 marca na gdańskim stadionie odbędzie się natomiast III Memoriał Henryka Żyto. Zaproszeni przez organizatorów zawodnicy powalczą w turnieju par. Miasto Gdańsk objęło patronat nad tymi zawodami. Obecnie trwa kompletowanie obsady. Przesądzone jest, że wystąpi wielu zawodników Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Stawkę uzupełnią przedstawiciele innych klubów. Wszystkich uczestników turnieju poznamy, kiedy wyjaśnią się terminy treningów punktowanych pozostałych polskich drużyn. W związku z trwającą sytuacją epidemiczną w Polsce, turniej zostanie rozegrany przy pustych trybunach. Jak dodaje klub, dla zainteresowanych zostanie przeprowadzona transmisja na żywo z tego turnieju.

--> ZOBACZ RÓWNIEŻ: PIĘKNY GEST KRYSTIANA PIESZCZKA I JEGO SPONSORA

Jeśli chodzi o treningi, jeszcze w piątek na gdańskim torze jeździć będzie Motor Lublin. Początek planowany jest na godzinę 15:00. Podobnie jak w przypadku gdańskich żużlowców - trening odbędzie się przy zamkniętym stadionie.

 

Zwrot za pierwszy zakład do 155 PLN z kodem SPEEDWAYNEWS -> sprawdź szczegóły!


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.4308 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl