REKLAMAeWinner Banner

GKM odbył trening w Gdańsku. „Liczymy, że w tym tygodniu wyjedziemy na tor w Grudziądzu” (wideo)

Trening GKM-u w Gdańsku

Trening GKM-u w Gdańsku (fot. TT GKM Grudziądz)

Drużyna ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM doczekała się pierwszego wyjazdu na tor w tym sezonie. Grudziądzanie skorzystali z gościnności Wybrzeża Gdańsk i to własnie nad morzem większość zespołu “kręciła” premierowe kółka.

W Gdańsku pojawili się krajowi seniorzy: Przemysław Pawlicki, Krzysztof Kasprzak, Norbert Krakowiak, a także Rosjanin Roman Lachbaum. Obecni byli także juniorzy podstawowego składu żółto-niebieskich, czyli Mateusz Bartkowiak, Denis Zieliński oraz Kacper Łobodziński. Zawodnicy spędzili na torze niemal trzy godziny pod czujnym okiem trenerów Janusza Ślączki i Roberta Kościechy, wykorzystując każdy moment do wyjazdu na tor. Jak na razie brakuje obu Duńczyków. Zarówno Nicki Pedersen, jak i Kenneth Bjerre będą trenować na duńskich torach, po czym dołączą do reszty teamu.

--> ZOBACZ RÓWNIEŻ: INTENSYWNE ZGRUPOWANIE ZA ZAWODNIKAMI GKM-U

Klub w mediach społecznościowych odniósł się również do tego, kiedy odbędzie się pierwszy trening na stadionie przy Hallera 4. Na razie na przeszkodzie staje niekorzystna aura. - Warunków pogodowych nie przeskoczymy, a opady i nocne przymrozki wpłynęły na stan naszego toru, głównie z powodu "zacienionego" pierwszego łuku. Teraz wygląda wszystko o wiele lepiej i liczymy na to, że w tym tygodniu ruszymy z treningami w Grudziądzu. Problemów w tym aspekcie ma sporo klubów, także ekstraligowych. Sztab szkoleniowy ma ustalony plan do inauguracji i cała drużyna powinna być dobrze przygotowana, oby dopisała tylko pogoda. Organizacja treningów "na zewnątrz" nie była taka prosta z przyczyn covidowych, na szczęście teraz dzięki współpracy z innymi klubami możemy nadrabiać zaległości, oby wkrótce także na H4 - czytamy na facebook'owym profilu.

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2836 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl