REKLAMAeWinner Banner

Stal Gorzów dotrzymała obietnicy. Pod tym względem są jedyni w PGE Ekstralidze

Programy meczowe na spotkanie Stal - Motor

Programy meczowe na spotkanie Stal - Motor (fot. Stal Gorzów)

Stal Gorzów wyróżniła się w całej PGE Ekstralidze. W czasie rozgrywania meczów bez udziału publiczności, kluby udostępniają kibicom tylko i wyłącznie program w wersji "online", do pobrania w pdf. Klub znad Warty postawił jednak na tradycyjne rozwiązanie, co deklarowano jeszcze przed startem sezonu.

Kolekcjonerzy programów meczowych bez wątpienia będą doceniać gorzowski klub. W ubiegłym roku bez udziału publiczności rozegrany był tylko pierwszy mecz sezonu. Wówczas również tylko Stal przygotowała programy w drukowanej, tradycyjnej formie. Teraz zdecydowano się tę ideę powtórzyć, co ucieszyło fanów, szczególnie tych przykładających wagę do klasycznej formy meczowej pamiątki. Programy na spotkanie Moje Bermudy Stali z Motorem Lublin można było kupować w klubowym sklepiku już od piątku. Wyceniono je na 10 złotych.

Pozostałe kluby jak na razie udostępniają fanom tylko i wyłącznie programy w wersji pdf. Unia Leszno posunęła się o krok dalej i jako jedyny klub w PGE Ekstralidze zażyczyła sobie opłaty za taką przyjemność, w kwocie 15 złotych, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Marek Grzyb na przedsezonowej konferencji prasowej odpowiadając na pytanie jednego z dziennikarzy, zapewnił już wtedy, że klub będzie pamiętał o kolekcjonerach. Oczywiście ci, którzy zadowalają się wersją elektroniczną, również mogą taką uzyskać, pobierając ją z aplikacji PGE Ekstraligi, gdzie dostępne są programy na wszystkie mecze.

Nie przegapcie ❗❗ Dotrzymujemy obietnic ???? Specjalnie dla Was do nabycia w wersji drukowanej program zawodów #GORLUB❗...

Opublikowany przez Stal Gorzów Piątek, 9 kwietnia 2021

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1364 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl