REKLAMAeWinner Banner

Grzegorz Walasek zawodnikiem miesiąca eWinner 1. Ligi!

Grzegorz Walasek

Grzegorz Walasek (fot. Mateusz Biskup)

Grzegorz Walasek został wyróżniony. Żużlowiec Arged Malesy Ostrów Wielkopolski może poszczycić się tytułem zawodnika miesiąca eWinner 1. Ligi. Jest to drugie takie wyróżnienie dla klubu z południa województwa. 

Weteran polskich żużlowych obiektów ma jeden z najlepszych sezonów w ostatnim czasie. 45-letni wychowanek Marwis.pl Falubazu Zielona Góra został doceniony przez wiernych fanów pierwszoligowych rozgrywek. Z uwagi na liczbę oddanych głosów, Walasek otrzymał tytuł zawodnika miesiąca eWinner 1. Ligi Żużlowej za kolejki 5-8. W pokonanym polu zostawił dwóch reprezentantów Abramczyk Polonii Bydgoszcz - Adriana Gałę i Grzegorza Zengotę oraz klubowego kolegę - Patricka Hansena. 

Grzegorz Walasek jest czwartym najskuteczniejszym żużlowcem w pierwszoligowych rozgrywkach. Średnia na poziomie 2,283 pozwala mu na miano najbardziej efektywnego zawodnika Arged Malesy Ostrów Wielkopolski. Barwy drużyny z południa województwa Wielkopolskiego reprezentuje od 2019 roku. Warto mieć na uwadze, że to kolejne takie wyróżnienie dla zawodnika tego klubu. Wcześniejszą statuetkę otrzymał Patrick Hansen. 

 
 
Zwrot za pierwszy zakład do 110 PLN z kodem SPEEDWAYNEWS -> sprawdź szczegóły!

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1217 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl