REKLAMAeWinner Banner

Hansen po raz drugi zawodnikiem miesiąca! Ostrowscy kibice ponownie pokazali moc

Patrick Hansen

Patrick Hansen (fot. Mateusz Biskup)

Ponownie reprezentant Arged Malesy Ostrów został wybrany zawodnikiem miesiąca. Dzięki głosom kibiców po raz drugi ten tytuł zgarnął Patrick Hansen. Wyprzedził m.in. swojego kolegę z zespołu!

W tym sezonie na oficjalnym fanpage’u eWinner 1. LŻ kibice mogą głosować na najlepszego zawodnika danego miesiąca. Pierwszy tytuł za kolejki 1-4 zgarnął Patrick Hansen, który jest jednym z największych odkryć tegorocznych rozgrywek. Najskuteczniejszy zawodnik U24 w eWinner 1. LŻ odebrał nagrodę za to wyróżnienie podczas prezentacji przed meczem z ROW-em Rybnik.

Drugie głosowanie na zawodnika miesiąca także padło łupem reprezentanta biało-czerwonych. Za kolejki 5-8 wygrał Grzegorz Walasek. Najbardziej doświadczony zawodnik w zespole Mariusza Staszewskiego zwyciężył z ogromną przewagą. 44-latek uzbierał ponad dziewięćset głosów. Drugi Kacper Gomólski miał ich prawie trzysta.

Ostrowscy kibice popisali się w kolejnym głosowaniu i tym razem po raz drugi zwyciężył Patrick Hansen. Młody zawodnik  zdobył wyróżnienie za kolejki 9-12. Do końca w walce o tytuł liczył się Grzegorz Zengota, który miał tylko sto głosów mniej. W dotychczasowych trzech głosowaniach wszystkie zwyciężali zawodnicy aktualnego lidera eWinner 1. LŻ!
 


 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.073 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl