Kolejny zawodnik rezygnuje z udziału w SoN! W obozie Rosjan zabraknie największych gwiazd

Emil Sajfutdinow

Emil Sajfutdinow (fot. Patrycja Knap)

Wiadomo już, że reprezentacja Rosji w zmaganiach Speedway of Nations nie będzie mogła liczyć na wsparcie Artioma Łaguty. Wiadomość o rezygnacji z udziału w tych zawodach przekazał również inny ważny członek kadry Rosjan. Jako powód tych decyzji obydwaj żużlowcy podali bierność federacji ich kraju.

Kilka dni temu Artiom Łaguta przekazał informację o rezygnację z udziału w zbliżającym się turnieju. Problemem w ich kraju jest bowiem bierność tamtejszych władz, co Rosjanin podkreślił w swoim oświadczeniu, wydanym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Brak tego zawodnik w kadrze stanowi znaczne osłabienie i sprawia, że mają oni zdecydowanie mniejsze szanse na wywalczenie mistrzowskiego tytułu. Po rezygnacji Łaguty kolejny z jego rodaków poinformował również o swojej absencji w tych zawodach - zabraknie w nich Emila Sajfutdinowa.

W turnieju pojadą zatem Władimir Borodulin, Siergiej Łogaczow i rezerwowy Mark Kanion. - Nikt do mnie nie dzwonił. Stąd nie wiem, kto rozstrzyga wszystkie kwestie. Poprosiłem o spotkania zimą, aby rozwiązać problemy z reprezentacją Rosji we wszystkich kategoriach sportów motorowych, nikt nie chce mnie słuchać - przekazał sam zainteresowany za pomocą mediów klubu Turbina Bałakowo. Przypomnijmy, że półfinały Speedway of Nations zaplanowano na datę 17 i 188 września w Daugavplis.
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1024 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl