REKLAMAeWinner Banner

Smolinski nie weźmie udziału w półfinale SoN!

Martin Smolinski

Martin Smolinski (fot. Patryk Kowalski)

Na dwa dni przed drugim półfinałem Speedway of Nations w Daugavpils ważne ogniwo niemieckiej kadry na to zawody poinformowało o niewystąpieniu w nich. Chodzi tutaj o Martina Smolinskiego a przyczyną tej decyzji jest kontuzja odniesiona w miniony weekend w spotkaniu ligowym w Polsce.

Wypadek w trakcie spotkania zespołu z Landshut z Rawiczem nie wyglądał dobrze. Zgromadzeni na stadioni przeżyli wówczas chwile grozy, widząc Smolinskiego, który wylądował poza dmuchaną bandą w wyniku najechania Oliwiera Buszkiewicza na Smolinskiego. Po tak dramatycznie wyglądającym przebiegu zdarzeń na torze szczęśliwie zawodnik wstał o własnych siłach. 

Wypadek ten miał niestety swoje następstwa. Wciąż odczuwając jego skutki, niemiecki zawodnik biorąc pod uwagę swoje zdrowie, postanowił wycofać się ze zbliżającego się półfinału Speedway of Nations w Daugavpils. - Muszę włożyć sporo pracy w to, by powrócić do zdrowia. Wciąż czuję ból - napisał w swoich mediach społecznościowych. W ramach rekonwalescencji zastąpi go Valentin Grobauer. Pojedzie on w parze z Kaiem Huckenbeckiem, zawodnikiem rezerwowym będzie z kolei nadzieja niemieckiego żużla -  Norick Blödorn. 

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.315 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl