REKLAMAeWinner Banner

Vaclav Milik z nowym klubem. Pojedzie dla zespołu powracającego po 25 latach

Václav Milík

Václav Milík (fot. Łukasz Wilk)

Nowy, aktualny Indywidualny Mistrz Czech może pochwalić się umową z kolejnym klubem. Václav Milík pojedzie już w najbliższą sobotę w historycznych dla klubu z Neubrandenburg zawodach. Po 25 latach po raz pierwszy wystąpią oni w żużlowych zmaganiach.

Występ w zbliżającym się wielkimi krokami German Speedway Masters w Dohren, będzie milowym krokiem do reaktywacji żużla w Neubrandenburgu. W mieście tym trwają już prace związane z budową nowego stadionu. Niedługo powinniśmy poznać efekty i informacje, kiedy zagoszczą tam pierwsze turnieje. Znakomitą informacją, o której pisaliśmy już na łamach naszego portalu jest fakt, że klub wystąpi jeszcze w tym roku w zawodach, po 25 latach przerwy. Duet MSC Vier Tore Neubrandenburg będzie składał się z wcześniej ogłoszonego Michaela Härtela i... Václava Milíka.


Zawody w Dohren zapowiadają się niezwykle ekscytująco, nie tylko przez fakt startu teamu z Neubrandenburga. W obsadzie nie brakuje mocnych nazwisk, takich jak Martin Smolinski, Kai Huckenbeck, Norick Blödorn, Mads Hansen, czy Jewgienij Kostygow. 

Obsada zawodów (9.10.2021, godzina 19:00):

 

Zwrot za pierwszy zakład do 110 PLN z kodem SPEEDWAYNEWS -> sprawdź szczegóły!


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1836 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl