Mads Hansen oficjalnie podziękował Kolejarzowi!

Mads Hansen

Mads Hansen (fot. fot. Roman Biliński)

Mads Hansen jest aktualnie jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników na rynku transferowym. Duńczyk za pośrednictwem swojego konta na instagramie podziękował Kolejarzowi Opole oraz wszystkim kibicom.

Już od dłuższego czasu mówi się, że wicemistrz świata juniorów wzmocni którąś z drużyn eWinner 1. LŻ. Wśród najbardziej zainteresowanych klubów wymienia się m.in. Wybrzeże Gdańsk, czy Falubaz Zielona Góra. Nic w tym dziwnego skoro Mads Hansen ma za sobą bardzo udany sezon. Co prawda nie awansował z Kolejarzem na zaplecze PGE Ekstraligi, lecz indywidualnie zanotował dobry wynik. W 2. LŻ wykręcił siódmą średnią w całych rozgrywkach, która wyniosła 2,153 pkt./bieg.

Utalentowany Duńczyk na swoim profilu na instagramie podziękował Kolejarzowi oraz kibicom za tegoroczny sezon. Wszystko wskazuje na to, że Mads Hansen odejdzie z drużyny, która do końca walczyła o awans - Dziękuję Opolu, moim fanom i wszystkim, którzy wspierali mnie w 2021 roku! Do wszystkich kibiców - macie szczególne miejsce w moim sercu, dziękuję!!!! – przekazał 21-latek.
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2727 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl