REKLAMAeWinner Banner

Oskar Fajfer lojalny względem swojego pracodawcy

Oskar Fajfer

Oskar Fajfer (fot. Łukasz Wilk)

Oskar Fajfer pozostaje wierny swojemu szwedzkiemu pracodawcy. Lider Aforti Startu Gniezno przedłużył swoją umowę z outsiderem tegorocznego sezonu Bauhas-Ligan - Piraterną Motala. Fajfer jest drugim Polakiem, który zdecydował się na taki ruch.

Motala chciałby z pewnością, aby nie wieńczyć swojego świeżo zakończonego sezonu na ostatnim miejscu. Szwedzcy "Piraci" mieli spore problemy z znalezieniem recepty, aby przekuć swoje umiejętności w zwycięski diament. Peter Kildemand, Jakub Jamróg i Oskar Fajfer byli, bez jakiegokolwiek zwątpienia, kluczowymi zawodnikami Motali. Polacy najwidoczniej zakochali się w tym klubie, gdyż postanowili przedłużyć swoje umowy.

Jamróg został ogłoszony wczoraj. Żużlowiec Zdunek Wybrzeża jest obieżyświatem "czarnego sportu", ale w dobrym znaczeniu. Ostatnio występował w German Speedway Masters i należy do grona stałych bywalców w czeskich ośrodkach żużlowych, a szczególnie w Slanach. Oskar Fajfer ma nieco mniej bogatą historie z innymi krajami, ale odbudował się po sporych niepowodzeniach. Wychowanek Startu związał się z macierzystym klubem stałym kontraktem na sezon 2022. Zawodnik nie czuję potrzeby zmian, gdyż przedłużył swoją umowę z Piraterną.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2725 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl