REKLAMAeWinner Banner

Wychowanek opuszcza Start Gniezno. „To nie była moja decyzja”

Wiktor Przyjemski (N) i Kevin Fajfer (Ż)

Wiktor Przyjemski (N) i Kevin Fajfer (Ż) (fot. Łukasz Wilk)

Kevin Fajfer opuszcza macierzysty teren. Syn Adama Fajfera poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że nie będzie już występował w barwach Startu Gniezno. Jak podkreśla sam zainteresowany, klub nie widział go w składzie na nadchodzący sezon. Kevin przejdzie do PSŻ Poznań.

Potwierdziły się kolejne spekulacje. Kevin Fajfer, po trzech latach stałego reprezentowania Aforti Startu Gniezno, odchodzi z macierzystego klubu. Sam zawodnik podziękował wpisem na mediach społecznościowych kibicom, którzy okazywali mu potrzebne wsparcie. Nie da się ukryć, że Kevin był jednym z ulubieńców miejscowej publiczności i jego odejście będzie długo rozpamiętywane.

Fajfer nie miał zamiaru odchodzić. Jak możemy przeczytać w stosowanym oświadczeniu, zarząd wymusił na zawodniku takowy ruch. Wszystko przez koncepcje składu na nadchodzący sezon, gdzie zabrakło miejsca dla syna Adama Fajfera. - Szczerze to nie była moja decyzja... Po prostu zarząd nie widzi dla mnie miejsca w składzie. Nie będę z tego powodu płakał i prosił o nie wiadomo co - komentuje zawodnik.

Kevin zmieni front, gdyż przeniesie się do PSŻ-tu Poznań. Oznacza to, że przyszły sezon rozpocznie w 2. Lidze Żużlowej. Żużlowiec reprezentował ten klub w latach 2017-18 i stawiał tam pierwsze kroki jako junior. Wiele wskazuje na to, że jego partnerem w kadrze będzie inny wychowanek - Kacper Gomólski. Tegoroczny sezon zakończył z średnią 1,467 punktu na bieg. Ostatnie mecze musiał odpuścić przez uraz, którego nabawił się podczas meczu z Abramczyk Polonią Bydgoszcz.

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2719 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl