ROW Rybnik z kolejnym seniorem! Patryk Wojdyło nowym zawodnikiem ROW-u

Patryk Wojdyło

Patryk Wojdyło (fot. Mateusz Biskup)

Patryk Wojdyło został nowym zawodnikiem ROW-u Rybnik. 22-letni wychowanek rzeszowskiego ośrodka żużlowego związał się z "Rekinami" umową na sezon 2022. Jest to trzeci senior w kadrze rybnickiego zespołu.

Krzysztof Mrozek zapewniał, że transfery zostaną przeprowadzone w swoim czasie. ROW nie spieszy się z ogłoszeniem kolejnych zawodników, ale znamy już trzeciego seniora w kadrze na sezon 2022. Po Sergieju Łogaczowie i Krystianie Pieszczku, do Rybnika przychodzi dotychczasowy zawodnik Cellfast Wilków Krosno - Patryk Wojdyło.

22-letni żużlowiec był łączony z zespołem Marka Cieślaka od dłuższego czasu. Plotki znalazły swoje potwierdzenie poprzez stronę internetową śląskiego ośrodka żużlowego. Jak tłumaczy sam Krzysztof Mrozek, transfer Wojdyły to zasługa głównie liczb. - My się nie spieszymy, działamy w ciszy i spokoju, ale mam nadzieję, że ten transfer ucieszy kibiców. Spojrzałem w tabelę średnich i stało się dla mnie jasne, że tego zawodnika po prostu warto mieć - komentuje prezes ROW-u.

Patryk Wojdyło odnalazł swoją formę w barwach Wilków Krosno. Zawodnik przybył do zespołu z Betard Sparty Wrocław i natychmiast zachwycił wszystkich swoją predyspozycją. Debiutancki sezon w eWinner 1. Lidze Żużlowej zakończył z średnią 1,785/bieg. Patryk może występować również w roli żużlowca U24.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0963 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl