REKLAMAeWinner Banner

Jonas Seifert-Salk nie zmienia klubu

Jonas Seifert-Salk

Jonas Seifert-Salk (fot. Niklas Breu)

Jonas Seifert-Salk w przyszłym sezonie nadal będzie bronić barw Piraterny Motala. Szwedzki klub poinformował o przedłużeniu umowy z utalentowanym Duńczykiem, który w kilku spotkaniach sezonu 2022 błysnął swoim talentem.

Indywidualnie dla Jonasa Seiferta-Salka sezon 2021 był całkiem udany. W Polsce Duńczyk startował w barwach specHouse PSŻ-u Poznań i był dość pewnym punktem wielkopolskiego klubu. Na koniec sezonu może pochwalić się średnią na poziomie 1,881, co jest siedemnastym wynikiem w 2. Lidze Żużlowej. Z bardzo dobrej strony pokazał się również w kilku meczach szwedzkiej BAUHAUS-ligan, więc nic dziwnego, że Piraterna Motala postanowiła przedłużyć z nim współpracę.

Duńczyk był jednym z zawodników Piraterny, którzy potrafili czasem nawiązywać walkę z rywalami, bo patrząc na cały sezon, ekipa z Motali była outsiderem. Przypomnijmy, że w Szwecji obowiązuje KSM, a Seifert-Salk legitymuje się średnią na poziomie 1,212, co odpowiada kierownictwu klubu. - Cieszę się, że spędzę w Motali już trzeci sezon. Bardzo lubię ten klub i ludzi wokół niego. Nie ma zespołu, w którym wolałbym się znaleźć. Z niecierpliwością czekam już na wiosnę - powiedział po przedłużeniu kontraktu zawodnik Piraterny.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1362 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl