Utalentowany Brytyjczyk znalazł nowe miejsce pracy. Gilkes podpisał kontrakt z Plymouth Gladiators

Stadion w Plymouth

Stadion w Plymouth (fot. Daniel Westlake)

Plymouth Gladiators wyciągnęli rękę dla utalentowanego Brytyjczyka. Dan Gilkes podpisał umowę z zespołem, który występuje w SGB Championship. Młodzieżowiec szukał zatrudnienia po tym, jak Kent Kings wycofali się z możliwości rywalizacji w ligowych spotkaniach.

Transferowa ofensywa wciąż trwa. Rano poznaliśmy, że Luke Becker zdecydował się na przedłużenie umowy z Dackarną Målilla. Tym razem to umowa parafowana w brytyjskich kuluarach. Dan Gilkes, który został pozbawiony miejsca zatrudnienia po wycofaniu się Kent Kings z ligowej rywalizacji, został ogłoszony jako nowy zawodnik Plymouth Gladiators.

Mark Phillips ma ręce pełne roboty. Wpierw zamieszanie z Richardem Lawsonem, którego zastąpił doświadczony Hans Andersen. Jednakże skład potrzebuje kilku elementów, przez co Dan Gilkes wydaje się rozsądnym ruchem. - On ma duże umiejętności i potencjał. Ma już za sobą sporo okrążeń na torze w Plymouth i wie, czego może się spodziewać po tym owalu. Jestem pewny, że będzie dobrym dodatkiem do składu - komentuje promotor, który odezwał się do Gilkes'a natychmiast po  ogłoszeniu wycofania się Kent Kings.

19-letni żużlowiec ma za sobą intensywny sezon. Startował w barwach Kent Kings i Kent Royals oraz reprezentował kraj na arenie międzynarodowej. Gladiators ogłoszą jeszcze jedno nazwisko, które ostatecznie uzupełni skład na sezon 2022. Wydarzenie to będzie miało miejsce w najbliższy piątek.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1576 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl