REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Pracowity sezon Beckera. Amerykanin z kolejnym kontraktem. Wolverhampton Wolves skompletowali skład

Luke Becker

Luke Becker (fot. Roman Biliński)

Wolverhampton Wolves skompletowali kadrę na sezon 2022. Brytyjski klub poinformował o przedłużeniu umowy z amerykańskim talentem - Lukiem Beckerem. Dla 22-latka będzie to trzeci sezon na Monmore Green oraz klub na nadchodzący sezon.

Reprezentant Stanów Zjednoczonych uchodzi za największy talent z owego kraju. Polscy kibice mogli się o tym dokładnie przekonać podczas Pucharu Świata 2016 oraz oglądając jego występy w rawickim zespole. Becker potwierdził swoją dyspozycję w zespole Orła Łódź, z którym przedłużył umowę na sezon 2022.

Luke regularnie występuje na brytyjskich owalach i pozostaje wierny Wolverhampton Wolves. Rano zostaliśmy poinformowani, że Amerykanin będzie reprezentował klub w sezonie 2022. - Jestem szczęśliwy z kolejnego sezonu w barwach Wolves - mówi dla klubowych mediów. - Przez ostatnie dwa lata zebrałem same dobre doświadczenia. Wiele nauczyłem się od moich kolegów z zespołu, którzy sprawili, że jestem dzisiaj w takim, a nie innym miejscu.

Dla Beckera będzie to trzeci kontrakt na sezon 2022. Wpierw przedłużył swoja umowę z Orłem Łódź, aby potem poinformować o swoim pozostaniu w barwach Dackarny Målilla. Luke cieszy się, że będzie miał sporo możliwości do jazdy. Woli być w ciągłym ruchu, aniżeli odpoczywać. - Jestem zadowolony z mojego progresu w 2021 i nie czułem potrzeby, aby cokolwiek zmieniać. Jeżeli będę powoływany na każde spotkanie to czeka mnie pracowity sezon. Dla mnie to dobrze. Wolę przebywać często w swoim busie niż mieć wiele czasu wolnego. Jestem podekscytowany na samą myśl o nadchodzącym sezonie - kończy.

Zawodnik Orła Łódź jest ostatnim zawodnikiem w kadrze Wolves na sezon 2022. Działacze zdecydowali się na pozostanie Sama Mastersa, Ryana Douglasa, Nicka Morrisa, Leona Flinta oraz Beckera. Nowymi twarzami są Steve Worrall oraz Drew Kemp. Ten pierwszy przychodzi do klubu z Belle Vue Aces. Kemp szukał nowego klubu po swoim epizodzie w Ipswich Witches.

Wolverhampton Wolves 2022:
Leon Flint
Drew Kemp
Ryan Douglas
Sam Masters
Steve Worrall
Nick Morris
Luke Becker


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2579 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl