Nadchodzące wydarzenia żużlowe - speedwaynews.pl
Relacja na żywo
-
4. runda półfinałowa DMPJ w Lublinie
Zakończona 04.08.2022 14:30 -
3. runda półfinałowa DMPJ w Toruniu
Zakończona 03.08.2022 17:00 -
Piraterna Motala - Smederna Eskilstuna
Ukryta relacja niezakończona 02.08.2022 19:00 -
IM Wielkiej Brytanii w Manchesterze
Odwołane 01.08.2022 20:30 -
5. runda Drużynowego Pucharu Ekstraligi 250cc w Toruniu
Zakończona 01.08.2022 17:00 -
Finał SoN w Vojens
Zakończona 30.07.2022 19:00 -
Półfinał ME U19 w Žarnovicy
Zakończona 30.07.2022 15:00 -
Finał SoN 2 w Vojens
Zakończona 29.07.2022 19:00 -
2. runda Nice Cup w Lesznie
Zakończona 29.07.2022 16:30 -
2. półfinał SoN w Vojens
Zakończona 28.07.2022 19:00 -
Eliminacje MIMP w Rybniku
Zakończona 28.07.2022 16:30 -
Eliminacje MIMP w Pile
Zakończona 28.07.2022 16:00 -
1. półfinał SoN w Vojens
Zakończona 27.07.2022 19:00 -
2. runda Pucharu Ekstraligi 250cc w Ostrowie Wlkp.
Zakończona 27.07.2022 17:00 -
4. runda Drużynowego Pucharu Ekstraligi 250cc w Gorzowie
Zakończona 25.07.2022 17:00 -
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin
Zakończona 24.07.2022 19:15 -
SpecHouse PSŻ Poznań - Unia Tarnów
Zakończona 24.07.2022 17:00 -
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Budmax-Stal Polonia Piła
Zakończona 24.07.2022 17:00 -
Moje Bermudy Stal Gorzów vs Fogo Unia Leszno
Zakończona 24.07.2022 16:30 -
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Trans MF Landshut Devils
Zakończona 24.07.2022 14:00 -
Aforti Start Gniezno - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Zakończona 24.07.2022 14:00 -
ROW Rybnik vs H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
Zakończona 23.07.2022 16:30 -
Cellfast Wilki Krosno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Zakończona 23.07.2022 16:30 -
OK Bedmet Kolejarz Opole vs Texom Stal Rzeszów
Zakończona 23.07.2022 14:00 -
Betard Sparta Wrocław - ZOOleszcz GKM Grudziądz
Zakończona 22.07.2022 20:30 -
Arged Malesa Ostrów - For Nature Solutions Apator Toruń
Zakończona 22.07.2022 18:00 -
Speedway Ekstraliga Camp - finał 500cc
Zakończona 21.07.2022 16:30 -
Speedway Ekstraliga Camp - finał 250cc
Zakończona 21.07.2022 10:30 -
Speedway Ekstraliga Camp - finał 125cc
Zakończona 21.07.2022 10:00 -
Speedway Ekstraliga Camp - 2. półfinał 500cc
Zakończona 20.07.2022 17:30 -
Speedway Ekstraliga Camp - 1. półfinał 500cc
Zakończona 20.07.2022 13:30 -
Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
Zakończona 17.07.2022 19:15 -
Unia Tarnów - Optibet Lokomotiv Daugavpils
Zakończona 17.07.2022 17:00 -
For Nature Solutions Apator Toruń - Moje Bermudy Stal Gorzów
Zakończona 17.07.2022 16:30 -
Trans MF Landshut Devils - ROW Rybnik
Zakończona 17.07.2022 15:00 -
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Cellfast Wilki Krosno
Zakończona 17.07.2022 14:00 -
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zakończona 17.07.2022 14:00 -
Texom Stal Rzeszów - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Zakończona 17.07.2022 13:00 -
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź -Aforti Start Gniezno
Zakończona 16.07.2022 16:30 -
Finał MEP U19 w Rydze
Zakończona 16.07.2022 14:15 -
Budmax-Stal Polonia Piła - specHouse PSŻ Poznań
Zakończona 16.07.2022 14:00 -
ZOOleszcz GKM Grudziądz - Motor Lublin
Zakończona 15.07.2022 20:30 -
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - Arged Malesa Ostrów
Zakończona 15.07.2022 18:00 -
Sheffield Tigers - Peterborough Panthers
Zakończona 14.07.2022 20:30 -
2. półfinał DMPJ w Ostrowie Wielkopolskim
Zakończona 14.07.2022 17:00 -
2. runda półfinałowa DMPJ w Lesznie
Zakończona 14.07.2022 12:00 -
Arged Malesa Ostrów U24 - Agromix Polcopper Unia Leszno U24
Zakończona 12.07.2022 17:00 -
Motor Lublin U24 - KS Toruń U24
Zakończona 12.07.2022 17:00 -
Enea Stal Gorzów U24 - GKM Grudziądz U24
Zakończona 12.07.2022 17:00 -
WTS Sparta Wrocław U24 - Włókniarz Częstochowa U24
Zakończona 12.07.2022 17:00 -
WTS Sparta Wrocław U24 - Enea Stal Gorzów U24
Zakończona 11.07.2022 17:00 -
ROW Rybnik - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Zakończona 10.07.2022 16:30 -
Cellfast Wilki Krosno - Aforti Start Gniezno
Zakończona 10.07.2022 16:30 -
Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy 250cc w Libercu
Zakończona 10.07.2022 15:00 -
SpecHouse PSŻ Poznań - Optibet Lokomotiv Daugavpils
Zakończona 10.07.2022 14:00 -
2. półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy 250cc w Libercu
Zakończona 09.07.2022 17:05 -
Texom Stal Rzeszów - Unia Tarnów
Zakończona 09.07.2022 16:00 -
1. półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy 250cc w Libercu
Zakończona 09.07.2022 11:00 -
Moje Bermudy Stal Gorzów - ZOOleszcz GKM Grudziądz
Zakończona 08.07.2022 20:30 -
Trans MF Landshut Devils - Cellfast Wilki Krosno
Zakończona 08.07.2022 19:30