Nadchodzące wydarzenia żużlowe - speedwaynews.pl
Relacja na żywo
-
1. runda DMPJ w Ostrowie Wlkp.
Zakończona 01.06.2022 18:30 -
GKM Grudziądz U24 - KS Apator Toruń U24
Zakończona 31.05.2022 17:00 -
6. runda Pucharu Ekstraligi 250cc we Wrocławiu
Zakończona 30.05.2022 16:00 -
OK Bedmet Kolejarz Opole - Budmax-Stal Polonia Piła
Zakończona 29.05.2022 16:00 -
ROW Rybnik - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Zakończona 29.05.2022 14:00 -
3. runda SGP w Pradze
Zakończona 28.05.2022 19:00 -
Cellfast Wilki Krosno - Trans MF Landshut Devils
Zakończona 28.05.2022 16:30 -
Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Zakończona 28.05.2022 16:30 -
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Unia Tarnów
Zakończona 28.05.2022 14:00 -
SGP w Pradze - kwalifikacje
Zakończona 28.05.2022 13:00 -
1. runda SGP2 w Pradze
Zakończona 27.05.2022 19:30 -
2. runda Pucharu Ekstraligi 250cc w Ostrowie
Odwołane 27.05.2022 16:30 -
Sheffield Tigers vs Belle Vue Aces
Zakończona 26.05.2022 20:30 -
Long Track of Nations w Herxheim
Zakończona 26.05.2022 13:30 -
2. runda DMPJ w Gorzowie Wlkp.
Zakończona 25.05.2022 15:30 -
Motor Lublin U24 - Agromix Polcopper Unia Leszno U24
Zakończona 24.05.2022 17:00 -
Stal Gorzów U24 - Włókniarz Częstochowa U24
Zakończona 24.05.2022 15:30 -
Aforti Start Gniezno - Cellfast Wilki Krosno
Zakończona 23.05.2022 18:00 -
Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów
Zakończona 22.05.2022 19:15 -
Optibet Lokomotiv Daugavpils - Metalika Recykling Kolejarz Rawicz
Zakończona 22.05.2022 17:15 -
Fogo Unia Leszno - For Nature Solutions Apator Toruń
Zakończona 22.05.2022 16:30 -
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zakończona 22.05.2022 14:00 -
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik
Zakończona 22.05.2022 14:00 -
Trans MF Landshut Devils - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
Zakończona 21.05.2022 19:00 -
Unia Tarnów - OK Bedmet Kolejarz Opole
Zakończona 21.05.2022 16:00 -
Runda kwalifikacyjna SEC w Nagyhalász
Zakończona 21.05.2022 15:15 -
1. półfinał DME U23 w Pardubicach
Zakończona 21.05.2022 15:10 -
Budmax-Stal Polonia Piła - Texom Stal Rzeszów
Zakończona 21.05.2022 14:00 -
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - ZOOleszcz GKM Grudziądz
Zakończona 20.05.2022 20:30 -
Arged Malesa Ostrów vs Motor Lublin
Zakończona 20.05.2022 18:00 -
Sheffield Tigers vs Wolverhampton Wolves
Zakończona 19.05.2022 20:30 -
8. runda DMPJ w Łodzi
Zakończona 19.05.2022 17:30 -
7. runda DMPJ w Łodzi
Zakończona 18.05.2022 17:30 -
7. runda DMPJ w Rawiczu
Zakończona 18.05.2022 16:30 -
8. runda DMPJ w Lublinie
Zakończona 18.05.2022 16:30 -
Włókniarz Częstochowa U24 - WTS Sparta Wrocław U24
Zakończona 17.05.2022 17:00 -
GKM Grudziądz U24 - Stal Gorzów U24
Zakończona 17.05.2022 17:00 -
Agromix Polcopper Unia Leszno U24 - Arged Malesa Ostrów U24
Zakończona 17.05.2022 17:00 -
KS Toruń U24 - Motor Lublin U24
Zakończona 17.05.2022 17:00 -
Ipswich Witches - Sheffield Tigers
Zakończona 16.05.2022 20:30 -
4. runda Pucharu Ekstraligi 250cc w Lublinie
Zakończona 16.05.2022 16:30 -
Cellfast Wilki Krosno - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Walkower2 15.05.2022 19:15 -
Aforti Start Gniezno - Trans MF Landshut Devils
Zakończona 15.05.2022 16:30 -
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - ROW Rybnik
Zakończona 15.05.2022 16:00 -
Budmax-Stal Polonia Piła - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Zakończona 15.05.2022 16:00 -
Enea European Team Speedway Championship w Poznaniu
Zakończona 15.05.2022 14:00 -
Speedway Grand Prix Polski w Warszawie
Zakończona 14.05.2022 19:00 -
Cellfast Wilki Krosno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zakończona 13.05.2022 20:30 -
Texom Stal Rzeszów - OK Bedmet Kolejarz Opole
Zakończona 13.05.2022 19:00 -
Speedway Grand Prix Polski w Warszawie - kwalifikacje
Zakończona 13.05.2022 17:00 -
VI runda DMPJ w Tarnowie
Zakończona 12.05.2022 17:00 -
VI runda DMPJ w Zielonej Górze
Zakończona 12.05.2022 16:30 -
VI runda DMPJ w Gnieźnie
Odwołane 12.05.2022 16:30 -
V runda DMPJ w Tarnowie
Zakończona 11.05.2022 17:00 -
V runda DMPJ w Zielonej Górze
Zakończona 11.05.2022 16:30 -
V runda DMPJ w Gnieźnie
Zakończona 11.05.2022 16:30 -
Motor Lublin U24 - GKM Grudziądz U24
Zakończona 10.05.2022 17:00 -
WTS Sparta Wrocław U24 - Agromix Polcopper Unia Leszno U24
Zakończona 10.05.2022 17:00 -
Stal Gorzów U24 - KS Apator Toruń U24
Zakończona 10.05.2022 14:30 -
3. runda Pucharu Ekstraligi 250cc w Częstochowie
Zakończona 09.05.2022 16:30