Nadchodzące wydarzenia żużlowe - speedwaynews.pl
Relacja na żywo
-
13. runda Pucharu GKSŻ 250cc w Rybniku
Zakończona 12.09.2023 16:30 -
4. runda półfinałowa DMPJ grupy 1 w Zielonej Górze
Zakończona 11.09.2023 17:00 -
Półfinał PGE Ekstraligi: Betard Sparta Wrocław - For Nature Solutions Apator Toruń
Zakończona 10.09.2023 19:15 -
Półfinał PGE Ekstraligi: Platinum Motor Lublin - Tauron Włókniarz Częstochowa
Zakończona 10.09.2023 16:30 -
Półfinał 2. Ligi: OK Bedmet Kolejarz Opole - Aforti Start Gniezno
Zakończona 10.09.2023 15:00 -
Półfinał 1. Ligi: ROW Rybnik - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zakończona 10.09.2023 14:00 -
3. finał Tauron SEC w Bydgoszczy
Zakończona 09.09.2023 20:00 -
Półfinał 1. Ligi: Arged Malesa Ostrów - Enea Falubaz Zielona Góra
Zakończona 09.09.2023 16:30 -
Półfinał 2. Ligi: Grupa Azoty Unia Tarnów - Texom Stal Rzeszów
Zakończona 09.09.2023 14:00 -
4. runda Drużynowych Mistrzostw Polski 85-140cc w Wawrowie
Zakończona 09.09.2023 10:00 -
2. półfinał DMPJ grupy 2 w Toruniu
Zakończona 08.09.2023 17:00 -
5. runda Indywidualnego Pucharu Polski 85-140cc w Wawrowie
Zakończona 08.09.2023 16:00 -
Finał U24 Ekstraligi: Enea Stal Gorzów – Orlen Cellfast Wilki Krosno
Zakończona 05.09.2023 17:00 -
3. finał IMP w Łodzi
Zakończona 04.09.2023 19:00 -
1. półfinał DMPJ grupy 2 w Gorzowie
Zakończona 03.09.2023 16:00 -
2. półfinał DMPJ grupy 1 w Grudziądzu
Zakończona 03.09.2023 15:00 -
6. runda DMP w Toruniu (85-140cc):
Zakończona 03.09.2023 11:00 -
Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff
Zakończona 02.09.2023 18:00 -
7. runda Indywidualnego Pucharu Polski w Toruniu (85-140cc)
Zakończona 02.09.2023 14:00 -
6. runda Drużynowego Pucharu Ekstraligi 250cc w Częstochowie
Zakończona 01.09.2023 17:00 -
Finał MIMP w Lublinie
Zakończona 30.08.2023 18:00 -
Półfinał PGE Ekstraligi: For Nature Solutions Apator Toruń - Betard Sparta Wrocław
Zakończona 27.08.2023 19:15 -
Ultrapur Start Gniezno - Enea Polonia Piła
Zakończona 27.08.2023 17:00 -
Optibet Lokomotiv Daugavpils - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Zakończona 27.08.2023 15:15 -
Półfinał PGE Ekstraligi: Tauron Włókniarz Częstochowa - Platinum Motor Lublin
Zakończona 26.08.2023 19:30 -
Ćwierćfinał 1.LŻ: Enea Falubaz Zielona Góra - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Zakończona 26.08.2023 16:30 -
Ćwierćfinał 1.LŻ: Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Trans MF Landshut Devils
Zakończona 26.08.2023 16:30 -
Ćwierćfinał 1.LŻ: Arged Malesa Ostrów - ROW Rybnik
Zakończona 26.08.2023 16:30 -
Texom Stal Rzeszów - Grupa Azoty Unia Tarnów
Zakończona 26.08.2023 14:00 -
8. runda Pucharu GKSŻ 250cc w Zielonej Górze
Zakończona 23.08.2023 17:00 -
11. runda Pucharu GKSŻ 250cc w Pile
Zakończona 22.08.2023 16:30 -
7. runda Nice Cup w Grudziądzu
Zakończona 21.08.2023 16:30 -
Ćwierćfinał PGE Ekstraligi: Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno
Zakończona 20.08.2023 19:15 -
Ćwierćfinał PGE Ekstraligi: Platinum Motor Lublin - For Nature Solutions Apator Toruń
Zakończona 20.08.2023 19:15 -
Ćwierćfinał PGE Ekstraligi: Tauron Włókniarz Częstochowa - ebut.pl Stal Gorzów
Zakończona 20.08.2023 19:15 -
Ćwierćfinał 1. LŻ: ROW Rybnik - Arged Malesa Ostrów
Zakończona 20.08.2023 16:30 -
Ćwierćfinał 1.LŻ: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Enea Falubaz Zielona Góra
Zakończona 20.08.2023 14:00 -
Ćwierćfinał 1.LŻ: Trans MF Landshut Devils - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zakończona 20.08.2023 14:00 -
Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów do lat 19 w Gorzowie
Zakończona 19.08.2023 17:00 -
Grand Prix Challenge w Gislaved
Zakończona 19.08.2023 16:00 -
OK Bedmet Kolejarz Opole - Enea Polonia Piła
Zakończona 19.08.2023 14:00 -
Texom Stal Rzeszów - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Zakończona 18.08.2023 19:00 -
Eliminacje MMPPK w Pile
Zakończona 17.08.2023 17:00 -
Eliminacje MMPPK w Ostrowie Wielkopolskim
Zakończona 17.08.2023 17:00 -
Memoriał im. Andrzeja Skulskiego w Rybniku (85-140cc)
Zakończona 15.08.2023 11:00 -
Finał Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii w Manchesterze
Zakończona 14.08.2023 20:30 -
Ćwierćfinał PGE Ekstraligi: Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
Zakończona 13.08.2023 19:15 -
Start Gniezno - Optibet Lokomotiv Daugavpils
Zakończona 13.08.2023 17:00 -
Grupa Azoty Unia Tarnów - OK Bedmet Kolejarz Opole
Zakończona 13.08.2023 17:00 -
Enea Polonia Piła - Texom Stal Rzeszów
Zakończona 13.08.2023 16:30 -
Ćwierćfinał PGE Ekstraligi: ebut.pl Stal Gorzów - Tauron Włókniarz Częstochowa
Zakończona 13.08.2023 16:30 -
Międzynarodowe Mistrzostwa o Puchar Prezesa Ecol w Rybniku (85-140cc)
Zakończona 13.08.2023 15:00 -
Ćwierćfinał PGE Ekstraligi: For Nature Solutions Apator Toruń - Platinum Motor Lublin
Zakończona 13.08.2023 14:00 -
Trans MF Landshut Devils - ebebe PSŻ Poznań
Zakończona 13.08.2023 14:00 -
Arged Malesa Ostrów Wielkopolski - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Zakończona 13.08.2023 14:00 -
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zakończona 13.08.2023 14:00 -
Enea Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik
Zakończona 12.08.2023 16:30 -
Grand Prix Łotwy w Rydze
Zakończona 12.08.2023 16:00 -
Puchar Europy 85cc w Rybniku
Zakończona 12.08.2023 15:00 -
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Start Gniezno
Zakończona 12.08.2023 14:00