Nadchodzące wydarzenia żużlowe - speedwaynews.pl
Relacja na żywo
-
Półfinał 2. Ligi Żużlowej: Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Trans MF Landshut Devils
Zakończona 11.09.2021 15:00 -
Finał DMŚJ w Bydgoszczy
Zakończona 10.09.2021 19:00 -
1. finał Indywidualnego Pucharu Polski 250cc w Częstochowie
Zakończona 09.09.2021 16:30 -
Finał MIMP w Częstochowie
Zakończona 08.09.2021 17:30 -
Piraterna Motala vs Rospiggarna Hallstavik
Zakończona 07.09.2021 19:00 -
Masarna Avesta vs Indianerna Kumla
Zakończona 07.09.2021 19:00 -
Västervik Speedway vs Smederna Eskilstuna
Zakończona 07.09.2021 19:00 -
Lejonen Gislaved vs Vetlanda Speedway
Zakończona 07.09.2021 19:00 -
3. finał DMPJ w Ostrowie Wlkp.
Zakończona 07.09.2021 16:15 -
Indianerna Kumla vs Vetlanda Speedway
Zakończona 06.09.2021 19:00 -
Półfinał 2. Ligi Żużlowej: Optibet Lokomotiv Daugavpils - OK Bedmet Kolejarz Opole
Zakończona 06.09.2021 17:00 -
Półfinał PGE Ekstraligi: Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław
Zakończona 05.09.2021 19:15 -
Półfinał PGE Ekstraligi: Moje Bermudy Stal Gorzów - Motor Lublin
Zakończona 05.09.2021 16:30 -
Półfinał eWinner 1. Ligi Żużlowej: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Cellfast Wilki Krosno -
Zakończona 05.09.2021 14:00 -
Półfinał 2. Ligi Żużlowej: Trans MF Landshut Devils - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Zakończona 05.09.2021 12:00 -
1. finał IMŚJ w Stralsund
Zakończona 04.09.2021 19:00 -
Mecz Narodów w Łodzi
Zakończona 04.09.2021 18:00 -
Półfinał eWinner 1. LŻ: ROW Rybnik - Arged Malesa Ostrów Wlkp.
Zakończona 04.09.2021 16:00 -
Finał MPPK w Grudziądzu
Zakończona 03.09.2021 18:00 -
Indianerna Kumla vs Dackarna Målilla
Zakończona 02.09.2021 19:00 -
Rospiggarna Hallstavik vs Lejonen Gislaved
Zakończona 02.09.2021 19:00 -
Vetlanda Speedway vs Västervik Speedway
Zakończona 02.09.2021 19:00 -
Piraterna Motala vs Masarna Avesta
Zakończona 02.09.2021 19:00 -
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów
Zakończona 01.09.2021 15:00 -
Västervik Speedway vs Piraterna Motala
Zakończona 31.08.2021 19:00 -
Smederna Eskilstuna - Indianerna Kumla
Zakończona 31.08.2021 19:00 -
Masarna Avesta vs Rospiggarna Hallstavik
Zakończona 31.08.2021 19:00 -
Dackarna Målilla - Vetlanda Speedway
Zakończona 31.08.2021 19:00 -
Finał DMEJ w Daugavpils
Zakończona 29.08.2021 14:15 -
8. runda SGP w Togliatti
Zakończona 28.08.2021 17:00 -
Finał IMŚ w long tracku w Rzeszowie
Zakończona 28.08.2021 13:30 -
Finał MMPPK w Częstochowie
Zakończona 25.08.2021 17:00 -
Rospiggarna Hallstavik vs Västervik Speedway
Zakończona 24.08.2021 19:00 -
Vetlanda Speedway vs Smederna Eskilstuna
Zakończona 24.08.2021 19:00 -
Piraterna Motala - Dackarna Målilla
Zakończona 24.08.2021 19:00 -
Lejonen Gislaved vs Masarna Avesta
Zakończona 24.08.2021 19:00 -
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz vs Eltrox Włókniarz Cżęstochowa
Zakończona 22.08.2021 19:15 -
Optibet Lokomotiv Daugavpils vs OK Bedmet Kolejarz Opole
Zakończona 22.08.2021 17:15 -
IMŚ Challenge w Pardubicach
Zakończona 22.08.2021 17:00 -
Fogo Unia Leszno vs Motor Lublin
Zakończona 22.08.2021 16:30 -
Północ vs Południe
Zakończona 22.08.2021 14:00 -
Trans MF Landshut Devils vs Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Zakończona 22.08.2021 12:00 -
7R Stolaro Stal Rzeszów vs specHouse PSŻ Poznań
Zakończona 21.08.2021 14:00 -
Grand Prix Challenge w Žarnovicy
Zakończona 21.08.2021 14:00 -
Finał IMŚ 125cc w Diedenbergen
Zakończona 21.08.2021 10:30 -
eWinner Apator Toruń vs Moje Bermudy Stal Gorzów
Zakończona 20.08.2021 20:30 -
Betard Sparta Wrocław vs Marwis.pl Falubaz Zielona Góra
Zakończona 20.08.2021 18:00 -
Dackarna Målilla - Rospiggarna Hallstavik
Zakończona 19.08.2021 19:00 -
7. runda Pucharu Ekstraligi 250cc w Gorzowie Wlkp.
Zakończona 19.08.2021 18:00 -
Västervik Speedway vs Lejonen Gislaved
Zakończona 17.08.2021 19:00 -
Smederna Eskilstuna vs Piraterna Motala
Zakończona 17.08.2021 19:00 -
Finał IM Wielkiej Brytanii w Manchesterze
Zakończona 16.08.2021 20:30 -
Cellfast Wilki Krosno vs ROW Rybnik
Zakończona 16.08.2021 20:15 -
Arged Malesa Ostrów Wlkp. vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zakończona 15.08.2021 18:30 -
Orzeł Łódź vs Aforti Start Gniezno
Zakończona 15.08.2021 16:00 -
Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Unia Tarnów
Zakończona 15.08.2021 16:00 -
specHouse PSŻ Poznań vs Wölfe Wittstock
Zakończona 15.08.2021 12:00 -
7. runda SGP w Målilli
Zakończona 14.08.2021 19:30 -
2. półfinał DME U23 w Pardubicach
Zakończona 14.08.2021 15:00 -
OK Bedmet Kolejarz Opole vs 7R Stolaro Stal Rzeszów
Zakończona 14.08.2021 14:00