Nadchodzące wydarzenia żużlowe - speedwaynews.pl
Relacja na żywo
-
V runda DMPJ w Zielonej Górze
Zakończona 11.05.2022 16:30 -
V runda DMPJ w Gnieźnie
Zakończona 11.05.2022 16:30 -
Motor Lublin U24 - GKM Grudziądz U24
Zakończona 10.05.2022 17:00 -
WTS Sparta Wrocław U24 - Agromix Polcopper Unia Leszno U24
Zakończona 10.05.2022 17:00 -
Stal Gorzów U24 - KS Apator Toruń U24
Zakończona 10.05.2022 14:30 -
3. runda Pucharu Ekstraligi 250cc w Częstochowie
Zakończona 09.05.2022 16:30 -
ZOOleszcz GKM Grudziądz - For Nature Solutions Apator Toruń
Zakończona 08.05.2022 19:15 -
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - SpecHouse PSŻ Kolejarz Rawicz
Zakończona 08.05.2022 17:00 -
Moje Bermudy Stal Gorzów - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
Zakończona 08.05.2022 16:30 -
Trans MF Landshut Devils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Zakończona 08.05.2022 16:00 -
OK Bedmet Kolejarz Opole - Optibet Lokomotiv Daugavpils
Zakończona 08.05.2022 15:00 -
ROW Rybnik - Aforti Start Gniezno
Zakończona 08.05.2022 14:00 -
Orzeł Łódź - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Zakończona 08.05.2022 14:00 -
Eliminacje SGP2 w Krško
Zakończona 07.05.2022 19:00 -
Runda kwalifikacyjna SEC w Debreczynie
Zakończona 07.05.2022 16:10 -
Eliminacje SGP2 w Gislaved
Zakończona 07.05.2022 15:00 -
Eliminacje SGP2 w Daugavpils
Zakończona 07.05.2022 15:00 -
Motor Lublin - Fogo Unia Leszno
Zakończona 06.05.2022 20:30 -
Betard Sparta Wrocław - Arged Malesa Ostrów
Zakończona 06.05.2022 18:00 -
Ćwierćfinał IMP w Łodzi
Zakończona 04.05.2022 17:30 -
Ćwierćfinał IMP w Tarnowie
Zakończona 04.05.2022 17:00 -
Ćwierćfinał IMP w Poznaniu
Zakończona 04.05.2022 16:00 -
Motor Lublin U24 - Włókniarz Częstochowa U24
Zakończona 03.05.2022 17:00 -
GKM Grudziądz U24 - WTS Sparta Wrocław U24
Zakończona 03.05.2022 17:00 -
KS Toruń U24 - Arged Malesa U24
Zakończona 03.05.2022 17:00 -
Agromix Polcopper Unia Leszno U24 - Stal Gorzów U24
Zakończona 03.05.2022 17:00 -
ROW Rybnik - Cellfast Wilki Krosno
Zakończona 02.05.2022 20:30 -
Polska vs Reszta Świata w Bydgoszczy
Zakończona 02.05.2022 18:00 -
Arged Malesa Ostrów U24 - GKM Grudziądz U24
Zakończona 02.05.2022 17:00 -
For Nature Solutions Apator Toruń - Motor Lublin
Zakończona 01.05.2022 19:15 -
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - Betard Sparta Wrocław
Zakończona 01.05.2022 16:30 -
Optibet Lokomotiv Daugavpils - Texom Stal Rzeszów
Zakończona 01.05.2022 15:00 -
SpecHouse PSŻ Poznań - OK Bedmet Kolejarz Opole
Zakończona 01.05.2022 15:00 -
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Zakończona 01.05.2022 14:00 -
Cellfast Wilki Krosno - Orzeł Łódź
Zakończona 01.05.2022 14:00 -
Grand Prix Chorwacji w Goričan
Zakończona 30.04.2022 19:00 -
1. runda kwalifikacyjna SEC w Stralsund
Zakończona 30.04.2022 15:00 -
Unia Tarnów - Budmax-Stal Polonia Piła
Zakończona 30.04.2022 14:00 -
ZOOleszcz GKM Grudziądz - Moje Bermudy Stal Gorzów
Zakończona 29.04.2022 20:30 -
Fogo Unia Leszno - Arged Malesa Ostrów
Zakończona 29.04.2022 18:00 -
4. runda DMPJ w Toruniu
Zakończona 28.04.2022 16:30 -
3. runda DMPJ w Rybniku
Zakończona 27.04.2022 17:00 -
3. runda DMPJ w Toruniu
Zakończona 27.04.2022 16:30 -
Stal Gorzów U24 - Motor Lublin U24
Zakończona 26.04.2022 17:00 -
Włókniarz Częstochowa U24 - Agromix Polcopper Unia Leszno U24
Zakończona 26.04.2022 17:00 -
WTS Sparta Wrocław U24 - KS Toruń U24
Zakończona 26.04.2022 17:00 -
Moje Bermudy Stal Gorzów - For Nature Solutions Apator Toruń
Zakończona 24.04.2022 19:15 -
Arged Malesa Ostrów - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
Zakończona 24.04.2022 16:30 -
Budmax-Stal Polonia Piła - Optibet Lokomotiv Daugavpils
Zakończona 24.04.2022 16:00 -
OK Bedmet Kolejarz Opole - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Zakończona 24.04.2022 15:00 -
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Aforti Start Gniezno
Zakończona 24.04.2022 14:00 -
Trans MF Landshut Devils - Stelmet Zielona Góra
Zakończona 23.04.2022 16:30 -
Orzeł Łódź - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zakończona 23.04.2022 16:30 -
Texom Stal Rzeszów - SpecHouse PSŻ Poznań
Zakończona 23.04.2022 14:00 -
Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno
Zakończona 22.04.2022 20:30 -
Motor Lublin - ZOOleszcz GKM Grudziądz
Zakończona 22.04.2022 18:00 -
Orzeł Łódź - ROW Rybnik
Zakończona 22.04.2022 17:00 -
2. runda DMPJ w Bydgoszczy
Odwołane 21.04.2022 16:30 -
2. runda DMPJ w Częstochowie
Zakończona 21.04.2022 16:00 -
2. runda DMPJ w Rzeszowie
Zakończona 20.04.2022 17:00