Nadchodzące wydarzenia żużlowe - speedwaynews.pl
Relacja na żywo
-
4. runda półfinałowa DMPJ we Wrocławiu
Zakończona 12.08.2021 17:00 -
4. runda półfinałowa DMPJ w Ostrowie Wlkp.
Zakończona 12.08.2021 16:30 -
6. runda Pucharu Ekstraligi 250cc w Grudziądzu
Zakończona 11.08.2021 17:30 -
3. runda półfinałowa DMPJ w Ostrowie Wlkp.
Zakończona 11.08.2021 16:30 -
Piraterna Motala vs Indianerna Kumla
Zakończona 10.08.2021 19:00 -
Masarna Avesta vs Västervik Speedway
Zakończona 10.08.2021 19:00 -
Smederna Eskilstuna vs Dackarna Målilla
Zakończona 10.08.2021 19:00 -
3. runda półfinałowa DMPJ w Częstochowie
Zakończona 10.08.2021 16:30 -
Eltrox Włókniarz Częstochowa vs eWinner Apator Toruń
Zakończona 08.08.2021 19:15 -
specHouse PSŻ Poznań vs Trans MF Landshut Devils
Zakończona 08.08.2021 17:00 -
7R Stolaro Stal Rzeszów vs Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Zakończona 08.08.2021 12:00 -
6. runda SGP w Lublinie
Zakończona 07.08.2021 19:00 -
European Youth Track Racing Cup 125cc w Równem
Zakończona 07.08.2021 15:15 -
Finał IMEJ w Rydze
Zakończona 07.08.2021 15:15 -
European Youth Track Racing Cup 85cc w Vissenbjerg
Zakończona 07.08.2021 14:00 -
Wölfe Wittstock vs OK Bedmet Kolejarz Opole
Zakończona 07.08.2021 12:00 -
5. runda SGP w Lublinie
Zakończona 06.08.2021 19:00 -
Indianerna Kumla - Rospiggarna Hallstavik
Zakończona 05.08.2021 19:00 -
Dackarna Målilla vs Lejonen Gislaved
Zakończona 05.08.2021 19:00 -
Eliminacje MMPPK w Poznaniu
Zakończona 05.08.2021 17:00 -
3. runda Nice Cup w Zielonej Górze
Zakończona 05.08.2021 16:30 -
Masarna Avesta vs Dackarna Målilla
Zakończona 03.08.2021 19:00 -
Lejonen Gislaved vs Smederna Eskilstuna
Zakończona 03.08.2021 19:00 -
Vetlanda Speedway vs Piraterna Motala
Zakończona 03.08.2021 19:00 -
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów w Rawiczu
Zakończona 03.08.2021 15:30 -
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra vs Fogo Unia Leszno
Zakończona 02.08.2021 20:15 -
Aforti Start Gniezno vs Arged Malesa Ostrów Wlkp.
Zakończona 02.08.2021 18:00 -
Moje Bermudy Stal Gorzów vs Betard Sparta Wrocław
Zakończona 01.08.2021 19:15 -
1. półfinał DMEJ w Brokstedt
Zakończona 01.08.2021 14:30 -
Unia Tarnów vs Orzeł Łódź
Zakończona 01.08.2021 14:00 -
Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Cellfast Wilki Krosno
Zakończona 01.08.2021 14:00 -
4. runda SGP we Wrocławiu
Zakończona 31.07.2021 19:00 -
ROW Rybnik vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Zakończona 31.07.2021 16:00 -
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz vs Wölfe Wittstock
Zakończona 31.07.2021 12:00 -
3. runda SGP we Wrocławiu
Zakończona 30.07.2021 19:00 -
Wölfe Wittstock vs Trans MF Landshut Devils
Zakończona 30.07.2021 16:00 -
Piraterna Motala vs Lejonen Gislaved
Zakończona 29.07.2021 19:00 -
Indianerna Kumla vs Västervik Speedway
Zakończona 29.07.2021 19:00 -
Vetlanda Speedway vs Masarna Avesta
Zakończona 29.07.2021 19:00 -
2. półfinał DMPJ w Lesznie
Zakończona 29.07.2021 11:00 -
7R Stolaro Stal Rzeszów vs Optibet Lokomotiv Daugavpils
Zakończona 28.07.2021 19:45 -
4. runda Pucharu Ekstraligi 250cc w Lesznie
Zakończona 28.07.2021 15:00 -
Lejonen Gislaved vs Indianerna Kumla
Zakończona 27.07.2021 21:00 -
Smederna Eskilstuna vs Masarna Avesta
Zakończona 27.07.2021 19:00 -
Rospiggarna Hallstavik vs Vetlanda Speedway
Zakończona 27.07.2021 19:00 -
Västervik Speedway vs Dackarna Målilla
Zakończona 27.07.2021 19:00 -
1. półfinał DMPJ w Tarnowie
Zakończona 27.07.2021 17:30 -
1. półfinał DMPJ w Lublinie
Zakończona 27.07.2021 17:00 -
Motor Lublin vs ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz
Zakończona 26.07.2021 20:30 -
eWinner Apator Toruń vs Motor Lublin
Zakończona 25.07.2021 19:15 -
Optibet Lokomotiv Daugavpils vs Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Zakończona 25.07.2021 17:15 -
Betard Sparta Wrocław vs Eltrox Włókniarz Częstochowa
Zakończona 25.07.2021 16:30 -
Finał MEP w Mâcon
Zakończona 24.07.2021 21:00 -
Finał IMŚ 250cc w Cloppenburgu
Zakończona 24.07.2021 19:00 -
Moje Bermudy Stal Gorzów vs Marwis.pl Falubaz Zielona Góra
Zakończona 23.07.2021 20:30 -
2. półfinał IMŚ 250cc w Cloppenburgu
Zakończona 23.07.2021 19:30 -
Fogo Unia Leszno vs ZOOleszcz DPV GKM Grudziądz
Zakończona 23.07.2021 18:00 -
1. półfinał IMŚ 250cc w Cloppenburgu
Zakończona 23.07.2021 17:00 -
Trans MF Landshut Devils vs Optibet Lokomotiv Daugavpils
Zakończona 23.07.2021 16:00 -
Vetlanda Speedway - Lejonen Gislaved
Zakończona 22.07.2021 19:00