Nadchodzące wydarzenia żużlowe - speedwaynews.pl
Relacja na żywo
-
SPARING: Tauron Włókniarz Częstochowa – Arged Malesa Ostrów
Zakończona 03.04.2024 16:00 -
SPARING: Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno
Zakończona 02.04.2024 15:00 -
FINAŁ Złotego Kasku w Opolu
Zakończona 01.04.2024 14:00 -
Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa
Zakończona 01.04.2024 13:00 -
Trans MF Landshut Devils – Optibet Lokomotiv Daugavpils
Zakończona 31.03.2024 19:00 -
Ultrapur Start Gniezno – Unia Tarnów
Zakończona 31.03.2024 16:30 -
PKS Polonia Piła – TS Kolejarz Opole
Zakończona 30.03.2024 15:00 -
18. Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie
Zakończona 30.03.2024 14:00 -
SPARING: ZOOLeszcz GKM Grudziądz – KS Apator Toruń
Zakończona 30.03.2024 14:00 -
SPARING: KS Apator Toruń – ZOOLeszcz GKM Grudziądz
Zakończona 29.03.2024 17:00 -
SPARING: Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław
Zakończona 28.03.2024 16:30 -
Sparing: INNPRO ROW Rybnik - Tauron Włókniarz Częstochowa
Zakończona 27.03.2024 18:00 -
SPARING: ebut.pl Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno
Zakończona 27.03.2024 16:30 -
Sparing: Arged Malesa Ostrów Wielkopolski - NovyHotel Falubaz Zielona Góra
Zakończona 27.03.2024 16:30 -
Sparing: NovyHotel Falubaz Zielona Góra - KS Apator Toruń
Zakończona 26.03.2024 17:00 -
SPARING: Tauron Włókniarz Częstochowa – INNPRO ROW Rybnik
Zakończona 26.03.2024 15:00 -
35. Kryterium Asów w Bydgoszczy
Zakończona 24.03.2024 14:30 -
Sparing: KS Apator Toruń - NovyHotel Falubaz Zielona Góra
Zakończona 24.03.2024 13:00 -
50. Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego w Częstochowie
Zakończona 23.03.2024 14:00 -
Sparing: Arged Malesa Ostrów Wielkopolski - Orlen Oil Motor Lublin
Zakończona 20.03.2024 16:00 -
SPARING: Enea Polonia Piła – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
Zakończona 19.03.2024 15:00 -
USA - Reszta Świata w Bakersfield
Zakończona 17.02.2024 21:45 -
5. runda Indywidualnych Mistrzostw Australii w Gillman
Zakończona 13.01.2024 09:30 -
4. runda Indywidualnych Mistrzostw Australii w Mildurze
Zakończona 11.01.2024 09:30 -
3. runda Indywidualnych Mistrzostw Australii w Albury-Wodonga
Zakończona 09.01.2024 09:30 -
2. runda Indywidualnych Mistrzostw Australii w Kurri Kurri
Zakończona 07.01.2024 09:30 -
XIV Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego
Zakończona 15.10.2023 15:00 -
71. Turniej o Łańcuch Herbowy miasta Ostrowa Wielkopolskiego
Zakończona 15.10.2023 14:00 -
Finał MPPK w Rybniku (85-140cc)
Zakończona 15.10.2023 12:00 -
Komplet Tobiasza Musielaka
Zakończona 14.10.2023 17:30 -
Indywidualne Mistrzostwa 2. Ligi Żużlowej w Pile
Zakończona 14.10.2023 14:30 -
Runda eliminacyjna MPPK w Rybniku - Grupa A (85-140cc)
Zakończona 14.10.2023 12:00 -
Runda eliminacyjna MPPK w Rybniku - Grupa B (85-140cc)
Zakończona 14.10.2023 12:00 -
Finał 1. Ligi: Enea Falubaz Zielona Góra – ROW Rybnik
Zakończona 08.10.2023 16:30 -
Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy 85-140cc
Zakończona 08.10.2023 12:00 -
Finał 2. Ligi: Texom Stal Rzeszów – Ultrapur Start Gniezno
Zakończona 07.10.2023 16:30 -
3. runda Extraligi w Slaným
Zakończona 07.10.2023 14:00 -
3. finał IMP 85-140cc w Częstochowie
Zakończona 07.10.2023 12:00 -
4. finał DMPJ w Grudziądzu
Zakończona 03.10.2023 17:00 -
Finał Mistrzostw Europy Par w Opolu
Zakończona 01.10.2023 14:00 -
Grand Prix Polski w Toruniu
Zakończona 30.09.2023 19:00 -
3. finał IMP 250cc w Świętochłowicach
Zakończona 30.09.2023 15:00 -
Finał 2. Ligi: Ultrapur Start Gniezno - Texom Stal Rzeszów
Zakończona 30.09.2023 14:00 -
Finał 1. Ligi: ROW Rybnik - Enea Falubaz Zielona Góra
Zakończona 29.09.2023 19:00 -
MIM Wielkopolski w Ostrowie Wielkopolskim
Zakończona 28.09.2023 17:00 -
3. runda DMPJ w Krośnie
Zakończona 27.09.2023 17:00 -
Turniej Par Juniorów w Gnieźnie
Zakończona 27.09.2023 16:30 -
Finał Bauhaus-Ligan: Dackarna Malilla - Västervik Speedway
Zakończona 26.09.2023 19:00 -
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów w Rybniku
Zakończona 25.09.2023 16:30 -
Finał PGE Ekstraligi: Betard Sparta Wrocław - Platinum Motor Lublin
Zakończona 24.09.2023 19:15 -
Mecz o 3. miejsce PGE Ekstraligi: Tauron Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions Apator Toruń
Zakończona 24.09.2023 16:00 -
75. Zlatá Přilba w Pardubicach
Zakończona 24.09.2023 12:00 -
49. Zlatá Stuha w Pardubicach
Zakończona 23.09.2023 15:45 -
1. finał IMP 85-140cc w Bydgoszczy
Zakończona 23.09.2023 12:00 -
4. finał Tauron SEC w Pardubicach
Zakończona 22.09.2023 19:50 -
2. finał DMPJ w Gorzowie
Zakończona 21.09.2023 17:00 -
Finał MMPPK w Częstochowie
Zakończona 20.09.2023 17:15 -
8. runda Nice Cup w Toruniu
Zakończona 19.09.2023 16:30 -
1. finał DMPJ w Zielonej Górze
Zakończona 18.09.2023 17:00 -
Półfinał 2. Ligi: Texom Stal Rzeszów - Grupa Azoty Unia Tarnów
Zakończona 17.09.2023 17:00