Nadchodzące wydarzenia żużlowe - speedwaynews.pl
Relacja na żywo
-
Ćwierćfinał BL: Rospiggarna Hallstavik vs Västervik Speedway
Zakończona 23.09.2020 19:00 -
Ćwierćfinał BL: Dackarna Målilla vs Indianerna Kumla
Zakończona 23.09.2020 19:00 -
Ćwierćfinał BL: Vetlanda Speedway vs Masarna Avesta
Zakończona 23.09.2020 19:00 -
Ćwierćfinał BL: Piraterna Motala - Lejonen Gislaved
Zakończona 22.09.2020 19:00 -
Ćwierćfinał BL: Västervik Speedway vs Rospiggarna Hallstavik
Zakończona 22.09.2020 19:00 -
Ćwierćfinał BL: Indianerna Kumla vs Dackarna Målilla
Zakończona 22.09.2020 19:00 -
Ćwierćfinał BL: Masarna Avesta - Vetlanda Speedway
Zakończona 22.09.2020 19:00 -
Finał MIMP 2020 w Zielonej Górze
Zakończona 21.09.2020 17:30 -
Półfinał PGEE: Betard Sparta Wrocław vs Moje Bermudy Stal Gorzów
Zakończona 20.09.2020 19:15 -
Półfinał PGEE: RM Solar Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno
Zakończona 20.09.2020 16:30 -
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów
Zakończona 20.09.2020 14:00 -
Finał IM Rosji w Oktiabrskim
Zakończona 20.09.2020 13:00 -
MSC Wölfe Wittstock - Metalika Recycling Unia Kolejarz Rawicz
Zakończona 20.09.2020 11:45 -
6. runda Grand Prix w Pradze
Zakończona 19.09.2020 19:00 -
Orzeł Łódź - eWinner Apator Toruń
Zakończona 19.09.2020 16:30 -
Finał IMP 85-125cc w Rybniku
Zakończona 19.09.2020 14:00 -
Lokomotiv Daugavpils - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów
Zakończona 19.09.2020 14:00 -
OK Bedmet Kolejarz Opole - specHouse PSŻ Poznań
Zakończona 19.09.2020 11:45 -
5. runda Grand Prix w Pradze
Zakończona 18.09.2020 19:00 -
Lokomotiv Daugavpils - Unia Tarnów
Zakończona 18.09.2020 17:00 -
RzTŻ Rzeszów - Wilki Krosno
Zakończona 18.09.2020 16:00 -
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno -Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Zakończona 17.09.2020 19:00 -
Finał MMPPK w Rybniku
Zakończona 17.09.2020 17:30 -
Finał Brązowego Kasku w Ostrowie Wlkp.
Zakończona 16.09.2020 16:00 -
Västervik Speedway - Dackarna Målilla
Zakończona 15.09.2020 19:00 -
Vetlanda Speedway - Lejonen Gislaved
Zakończona 15.09.2020 19:00 -
Indianerna Kumla - Piraterna Motala
Zakończona 15.09.2020 19:00 -
Rospiggarna Hallstavik - Masarna Avesta
Zakończona 15.09.2020 19:00 -
PGG ROW Rybnik - Betard Sparta Wrocław
Zakończona 14.09.2020 20:30 -
Motor Lublin - RM Solar Falubaz Zielona Góra
Zakończona 13.09.2020 19:15 -
Fogo Unia Leszno - Eltrox Włókniarz Częstochowa
Zakończona 13.09.2020 16:30 -
eWinner Apator Toruń - Lokomotiv Daugavpils
Zakończona 13.09.2020 14:00 -
specHouse PSŻ Poznań - RzTŻ Rzeszów
Zakończona 13.09.2020 11:45 -
4. runda Grand Prix w Gorzowie
Zakończona 12.09.2020 19:00 -
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów - Orzeł Łódź
Zakończona 12.09.2020 16:30 -
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zakończona 12.09.2020 14:00 -
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - OK Bedmet Kolejarz Opole
Zakończona 12.09.2020 11:45 -
3. runda Grand Prix w Gorzowie
Zakończona 11.09.2020 19:00 -
3. runda DMPJ gr. „C” w Tarnowie
Zakończona 11.09.2020 16:00 -
Wilki Krosno - MSC Wölfe Wittstock
Zakończona 11.09.2020 16:00 -
Unia Tarnów - Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
Zakończona 10.09.2020 19:00 -
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Lokomotiv Daugavpils
Zakończona 10.09.2020 16:30 -
MRGARDEN GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław
Zakończona 09.09.2020 20:30 -
PGG ROW Rybnik – Eltrox Włókniarz Częstochowa (z Częstochowy)
Zakończona 09.09.2020 18:00 -
MRGARDEN GKM Grudziądz - Motor Lublin
Zakończona 08.09.2020 20:30 -
Lejonen Gislaved - Vetlanda Speedway
Zakończona 08.09.2020 19:00 -
Dackarna Målilla - Västervik Speedway
Zakończona 08.09.2020 19:00 -
Masarna Avesta - Rospiggarna Hallstavik
Zakończona 08.09.2020 19:00 -
Piraterna Motala - Indianerna Kumla
Zakończona 08.09.2020 19:00 -
Finał IMP 2020 w Lesznie
Zakończona 07.09.2020 18:00 -
Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Zakończona 07.09.2020 17:00 -
specHouse PSŻ Poznań - Wilki Krosno
Zakończona 07.09.2020 16:45 -
RM Solar Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno
Zakończona 06.09.2020 19:15 -
Betard Sparta Wrocław - Moje Bermudy Stal Gorzów
Zakończona 06.09.2020 16:30 -
Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Zakończona 06.09.2020 14:00 -
MSC Wölfe Wittstock - OK Bedmet Kolejarz Opole
Zakończona 06.09.2020 11:45 -
Finał DMŚJ w Outrup
Zakończona 05.09.2020 19:15 -
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów - eWinner Apator Toruń
Zakończona 05.09.2020 16:30 -
RzTŻ Rzeszów - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Zakończona 04.09.2020 16:00 -
Moje Bermudy Stal Gorzów - RM Solar Falubaz Zielona Góra
Zakończona 02.09.2020 20:30