Nadchodzące wydarzenia żużlowe - speedwaynews.pl
Relacja na żywo
-
Ćwierćfinał DMPJ we Wrocławiu
Zakończona 23.06.2022 16:30 -
Finał Indywidualnych Mistrzostw Danii w Holsted
Zakończona 22.06.2022 18:30 -
Ćwierćfinał DMPJ w Zielonej Górze
Zakończona 22.06.2022 17:00 -
Ćwierćfinał DMPJ w Lublinie
Zakończona 22.06.2022 16:00 -
Włókniarz Częstochowa U24 - KS Toruń U24
Zakończona 21.06.2022 17:00 -
Arged Malesa Ostrów U24 - Enea Stal Gorzów U24
Zakończona 21.06.2022 17:00 -
WTS Sparta Wrocław U24 - Motor Lublin U24
Zakończona 21.06.2022 17:00 -
Agromix Polcopper Unia Leszno U24 - GKM Grudziądz U24
Zakończona 21.06.2022 14:00 -
1. runda Drużynowego Pucharu Ekstraligi 250cc w Lublinie
Odwołane 20.06.2022 16:00 -
For Nature Solutions Apator Toruń - Fogo Unia Leszno
Zakończona 19.06.2022 19:15 -
Moje Bermudy Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław
Zakończona 19.06.2022 16:30 -
Unia Tarnów - Texom Stal Rzeszów
Zakończona 19.06.2022 16:00 -
Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Trans MF Landshut Devils
Zakończona 19.06.2022 14:00 -
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Cellfast Wilki Krosno
Zakończona 19.06.2022 14:00 -
SEC Challenge w Krško
Zakończona 18.06.2022 19:15 -
FIM Long Track World Championship w Rzeszowie
Zakończona 18.06.2022 17:00 -
Stelmet Falubaz Zielona Góra - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
Zakończona 18.06.2022 16:30 -
SpecHouse PSŻ Poznań - Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Zakończona 18.06.2022 14:00 -
ZOOleszcz GKM Grudziądz - zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
Zakończona 17.06.2022 20:30 -
Motor Lublin - Arged Malesa Ostrów
Zakończona 17.06.2022 18:00 -
Tai Woffinden Testimonial
Zakończona 16.06.2022 19:00 -
Finał Brązowego Kasku w Tarnowie
Zakończona 16.06.2022 16:45 -
1. runda German Speedway Masters w Olching
Zakończona 16.06.2022 14:00 -
Finał Srebrnego Kasku w Ostrowie Wielkopolskim
Zakończona 15.06.2022 17:00 -
Motor Lublin U24 - Sparta Wrocław U24
Zakończona 14.06.2022 17:00 -
GKM Grudziądz U24 - Agromix Polcopper Unia Leszno U24
Zakończona 14.06.2022 17:00 -
KS Toruń U24 - Włókniarz Częstochowa U24
Zakończona 14.06.2022 17:00 -
Enea Stal Gorzów U24 - Arged Malesa Ostrów U24
Zakończona 14.06.2022 15:00 -
Peterborough Panthers vs Sheffield Tigers
Zakończona 13.06.2022 20:30 -
Arged Malesa Ostrów U24 - Włókniarz Częstochowa U24
Zakończona 13.06.2022 17:00 -
8. runda Pucharu Ekstraligi 250cc w Lesznie
Zakończona 13.06.2022 12:00 -
Betard Sparta Wrocław - Motor Lublin
Zakończona 12.06.2022 19:15 -
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions Apator Toruń
Zakończona 12.06.2022 16:30 -
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - Optibet Lokomotiv Daugavpils
Zakończona 12.06.2022 16:00 -
OK Bedmet Kolejarz Opole - Unia Tarnów
Zakończona 12.06.2022 16:00 -
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Stelmet Falubaz Zielona Góra
Zakończona 12.06.2022 14:00 -
Orzeł Łódź - Trans MF Devils Landshut
Zakończona 12.06.2022 14:00 -
Texom Stal Rzeszów - Budmax-Stal Polonia Piła
Zakończona 11.06.2022 19:44 -
Runda kwalifikacyjna do SGP w Žarnovicy
Zakończona 11.06.2022 15:30 -
Runda kwalifikacyjna do SGP w Nagyhalász
Zakończona 11.06.2022 15:15 -
Kwalifikacje do ME U19 w Vetlandzie
Zakończona 11.06.2022 15:00 -
6. runda DMPJ w Gnieźnie
Zakończona 11.06.2022 14:00 -
5. runda Pucharu Ekstraligi 250cc w Toruniu
Zakończona 11.06.2022 11:00 -
Arged Malesa Ostrów vs Moje Bermudy Stal Gorzów
Zakończona 10.06.2022 20:30 -
Fogo Unia Leszno - ZOOleszcz GKM Grudziądz
Zakończona 10.06.2022 18:00 -
Sheffield Tigers - Wolverhampton Wolves
Zakończona 09.06.2022 20:30 -
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów w Zielonej Górze
Odwołane 09.06.2022 16:30 -
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów w Zielonej Górze
Zakończona 08.06.2022 16:30 -
Włókniarz Częstochowa U24 – GKM Grudziądz U24
Zakończona 07.06.2022 17:00 -
Arged Malesa Ostrów U24 – Motor Lublin U24
Zakończona 07.06.2022 17:00 -
Agromix Polcopper Unia Leszno U24 – KS Toruń U24
Zakończona 07.06.2022 14:00 -
Runda kwalifikacyjna do SGP w Debreczynie
Zakończona 06.06.2022 16:00 -
7. runda PE 250cc w Gorzowie Wlkp.
Zakończona 06.06.2022 15:00 -
Runda kwalifikacyjna do SGP w Abensberg
Zakończona 06.06.2022 14:00 -
Motor Lublin - Betard Sparta Wrocław
Zakończona 05.06.2022 19:15 -
Abramczyk Polonia Bydgoszcz - Aforti Start Gniezno
Zakończona 05.06.2022 17:00 -
ZOOleszcz GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno
Zakończona 05.06.2022 16:30 -
Optibet Lokomotiv Daugavpils - specHouse PSŻ Poznań
Zakończona 05.06.2022 15:15 -
Stelmet Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik
Zakończona 05.06.2022 14:00 -
4. runda SGP w Teterow
Zakończona 04.06.2022 19:00