Nadchodzące wydarzenia żużlowe - speedwaynews.pl
Relacja na żywo
-
Dackarna Målilla vs Smederna Eskilstuna
Zakończona 20.07.2021 19:00 -
Masarna Avesta vs Vetlanda Speedway
Zakończona 20.07.2021 19:00 -
Turniej Zaplecza Kadry Juniorów w Ostrowie Wlkp.
Zakończona 20.07.2021 17:30 -
Arged Malesa Ostrów Wlkp. vs ROW Rybnik
Zakończona 19.07.2021 19:00 -
XVII Memoriał Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim
Zakończona 18.07.2021 20:05 -
Optibet Lokomotiv Daugavpils vs 7R Stolaro Stal Rzeszów
Zakończona 18.07.2021 17:00 -
Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Aforti Start Gniezno
Zakończona 18.07.2021 16:30 -
Orzeł Łódź vs Cellfast Wilki Krosno
Zakończona 18.07.2021 14:00 -
2. runda SGP w Pradze
Zakończona 18.07.2021 13:00 -
Trans MF Landshut Devils vs specHouse PSŻ Poznań
Zakończona 17.07.2021 12:00 -
1. runda SGP w Pradze
Zakończona 16.07.2021 19:00 -
Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Aforti Start Gniezno
Zakończona 15.07.2021 20:00 -
8. runda ćwierćfinałowa DMPJ w Ostrowie Wlkp.
Zakończona 14.07.2021 17:00 -
8. runda ćwierćfinałowa DMPJ w Częstochowie
Zakończona 14.07.2021 17:00 -
7. runda ćwierćfinałowa DMPJ w Częstochowie
Zakończona 14.07.2021 12:00 -
7. runda ćwierćfinałowa DMPJ w Lesznie
Zakończona 14.07.2021 10:00 -
1. runda Grand Prix na długim torze w Marmande
Zakończona 13.07.2021 21:30 -
ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz vs eWinner Apator Toruń
Zakończona 13.07.2021 20:30 -
7. runda ćwierćfinałowa DMPJ w Ostrowie Wlkp
Zakończona 13.07.2021 18:00 -
Finał IM Szwecji w Målilli
Zakończona 13.07.2021 17:30 -
5. runda ćwierćfinałowa DMPJ we Wrocławiu
Zakończona 13.07.2021 16:30 -
Finał IMP w Lesznie
Zakończona 11.07.2021 17:30 -
2. runda ćwierćfinałów DMPJ w Toruniu
Zakończona 11.07.2021 17:00 -
specHouse PSŻ Poznań vs Optibet Lokomotiv Daugavpils
Zakończona 11.07.2021 17:00 -
OK Bedmet Kolejarz Opole vs Trans MF Landshut Devils
Zakończona 11.07.2021 12:00 -
Wölfe Wittstock vs Optibet Lokomotiv Daugavpils
Zakończona 10.07.2021 19:00 -
4. finał SEC w Rybniku
Zakończona 10.07.2021 19:00 -
Półfinał MEP w Debreczynie
Zakończona 10.07.2021 16:15 -
Wölfe Wittstock vs 7R Stolaro Stal Rzeszów
Zakończona 10.07.2021 13:00 -
Lejonen Gislaved VS Rospiggarna Hallstavik
Zakończona 08.07.2021 20:00 -
Masarna Avesta VS Piraterna Motala
Zakończona 08.07.2021 19:00 -
Västervik Speedway vs Vetlanda Speedway
Zakończona 08.07.2021 19:00 -
Dackarna Målilla vs Indianerna Kumla
Zakończona 08.07.2021 19:00 -
3. runda Pucharu Ekstraligi 250cc w Zielonej Górze
Zakończona 08.07.2021 17:30 -
Smederna Eskilstuna vs Lejonen Gislaved
Zakończona 07.07.2021 19:00 -
6. runda ćwierćfinałów DMPJ w Tarnowie
Zakończona 07.07.2021 17:30 -
6. runda ćwierćfinałów DMPJ w Zielonej Górze
Zakończona 07.07.2021 17:30 -
8. runda ćwierćfinałów DMPJ w Ostrowie Wlkp.
Zakończona 07.07.2021 17:00 -
Rospiggarna Hallstavik vs Masarna Avesta
Zakończona 06.07.2021 19:00 -
Indianerna Kumla vs Smederna Eskilstuna
Zakończona 06.07.2021 19:00 -
Piraterna Motala vs Västervik Speedway
Zakończona 06.07.2021 19:00 -
Vetlanda Speedway VS Dackarna Målilla
Zakończona 06.07.2021 19:00 -
6. runda ćwierćfinałów DMPJ w Rzeszowie
Zakończona 06.07.2021 18:00 -
5. runda ćwierćfinałów DMPJ w Zielonej Górze
Zakończona 06.07.2021 17:30 -
5. runda ćwierćfinałów DMPJ w Rzeszowie
Zakończona 06.07.2021 11:30 -
Abramczyk Polonia Bydgoszcz vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Zakończona 05.07.2021 20:15 -
ROW Rybnik vs Orzeł Łódź
Zakończona 05.07.2021 18:00 -
Fogo Unia Leszno vs Betard Sparta Wrocław
Zakończona 04.07.2021 19:15 -
Cellfast Wilki Krosno vs Arged Malesa Ostrów Wlkp.
Zakończona 04.07.2021 16:15 -
Aforti Start Gniezno vs Unia Tarnów
Zakończona 04.07.2021 14:00 -
Optibet Lokomotiv Daugavpils vs specHouse PSŻ Poznań
Zakończona 04.07.2021 12:00 -
3. finał SEC w Gdańsku
Zakończona 03.07.2021 19:00 -
OK Bedmet Kolejarz Opole vs Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Zakończona 03.07.2021 16:00 -
7R Stolaro Stal Rzeszów vs Wölfe Wittstock
Zakończona 03.07.2021 12:00 -
Eltrox Włókniarz Częstochowa vs Moje Bermudy Stal Gorzów
Zakończona 02.07.2021 20:30 -
Motor Lublin vs Marwis.pl Falubaz Zielona Góra
Zakończona 02.07.2021 18:00 -
Smederna Eskilstuna vs Vetlanda Speedway
Zakończona 01.07.2021 19:00 -
Dackarna Målilla vs Piraterna Motala
Zakończona 01.07.2021 19:00 -
Eliminacje MMPPK w Rybniku
Zakończona 30.06.2021 16:00 -
Masarna Avesta vs Lejonen Gislaved
Zakończona 29.06.2021 19:00