Nadchodzące wydarzenia żużlowe - speedwaynews.pl
Relacja na żywo
-
Fogo Unia Leszno vs Get Well Toruń
Zakończona 09.08.2019 20:30 -
1. półfinał IPEJ w Pardubicach
Zakończona 09.08.2019 18:00 -
forBET Włókniarz Częstochowa vs MRGARDEN GKM Grudziądz
Zakończona 09.08.2019 18:00 -
Smederna Eskilstuna vs Lejonen Gislaved
Zakończona 06.08.2019 19:00 -
Rospiggarna Hallstavik vs Vetlanda Speedway
Zakończona 06.08.2019 19:00 -
Indianerna Kumla vs Västervik Speedway
Zakończona 06.08.2019 19:00 -
truly.work Stal Gorzów vs Fogo Unia Leszno
Zakończona 04.08.2019 19:30 -
Euro Finannce Polonia Piła vs Speedway Wanda Kraków
Zakończona 04.08.2019 17:00 -
Lokomotiv Daugavpils vs Unia Tarnów
Zakończona 04.08.2019 17:00 -
Power Duck Iveston PSŻ Poznań vs OK Bedmet Kolejarz Opole
Zakończona 04.08.2019 16:45 -
Get Well Toruń vs Betard Sparta Wrocław
Zakończona 04.08.2019 16:45 -
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. vs Orzeł Łódź
Zakończona 04.08.2019 14:30 -
Grand Prix Polski we Wrocławiu
Zakończona 03.08.2019 19:00 -
Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Car Gwarant Start Gniezno
Zakończona 03.08.2019 16:00 -
Speed Car Motor Lublin vs forBET Włókniarz Częstochowa
Zakończona 02.08.2019 20:30 -
MRGARDEN GKM Grudziądz vs Stelmet Falubaz Zielona Góra
Zakończona 02.08.2019 18:00 -
Masarna Avesta vs Rospiggarna Hallstavik
Zakończona 01.08.2019 19:00 -
7. runda Pucharu Ekstraligi 250cc w Lesznie
Zakończona 01.08.2019 17:30 -
Lejonen Gislaved - Dackarna Målilla
Zakończona 30.07.2019 19:00 -
Västervik Speedway vs Smederna Eskilstuna
Zakończona 30.07.2019 19:00 -
Vetlanda Speedway vs Indianerna Kumla
Zakończona 30.07.2019 19:00 -
Finał IM Wielkiej Brytanii w Manchesterze
Zakończona 29.07.2019 20:30 -
Eliminacje MIMP w Gdańsku
Zakończona 29.07.2019 17:00 -
Stelmet Falubaz Zielona Góra vs truly.work Stal Gorzów
Zakończona 28.07.2019 19:30 -
Betard Sparta Wrocław vs MRGARDEN GKM Grudziądz
Zakończona 28.07.2019 16:45 -
Speedway Wanda Kraków vs Wilki Krosno
Zakończona 28.07.2019 16:00 -
Car Gwarant Start Gniezno vs Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
Zakończona 28.07.2019 14:15 -
Orzeł Łódź vs PGG ROW Rybnik
Zakończona 28.07.2019 14:00 -
Unia Tarnów vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Zakończona 27.07.2019 20:15 -
2. finał TAURON SEC w Toruniu
Zakończona 27.07.2019 18:00 -
Stainer Unia Kolejarz Rawicz vs Euro Finannce Polonia Piła
Zakończona 27.07.2019 16:00 -
Finał IM Szwecji w Hallstavik
Zakończona 27.07.2019 16:00 -
forBET Włókniarz Częstochowa vs Get Well Toruń
Zakończona 26.07.2019 20:30 -
Memoriał Pawła Waloszka w Świętochłowicach
Zakończona 26.07.2019 19:00 -
Fogo Unia Leszno vs Speed Car Motor Lublin
Zakończona 26.07.2019 18:00 -
Speedway Wanda Kraków - Stainer Unia Kolejarz Rawicz
Zakończona 26.07.2019 18:00 -
Vetlanda Speedway vs Masarna Avesta
Zakończona 25.07.2019 19:00 -
Piraterna Motala vs Lejonen Gislaved
Zakończona 25.07.2019 19:00 -
Finał IMŚ 250cc w Holsted
Zakończona 21.07.2019 20:30 -
Finał Speedway of Nations w Togliatti (2 dzień)
Zakończona 21.07.2019 17:00 -
Finał Speedway of Nations w Togliatti (1 dzień)
Zakończona 20.07.2019 17:00 -
6. runda Pucharu Ekstraligi 250cc we Wrocławiu
Zakończona 18.07.2019 16:00 -
Dackarna Målilla vs Västervik Speedway
Zakończona 16.07.2019 19:00 -
Indianerna Kumla vs Rospiggarna Hallstavik
Zakończona 16.07.2019 19:00 -
Finał IMP 2019 w Lesznie
Zakończona 14.07.2019 19:00 -
Finał IM Niemiec w Abensbergu
Zakończona 14.07.2019 14:00 -
1. finał TAURON SEC w Güstrow
Zakończona 13.07.2019 19:00 -
Finał DMŚJ w Manchesterze
Zakończona 12.07.2019 20:00 -
PGE IMME 2019
Zakończona 12.07.2019 19:00 -
Piraterna Motala - Indianerna Kumla
Zakończona 11.07.2019 19:00 -
Rospiggarna Hallstavik vs Smederna Eskilstuna
Zakończona 09.07.2019 19:00 -
Västervik Speedway vs Piraterna Motala
Zakończona 09.07.2019 19:00 -
Lejonen Gislaved vs Masarna Avesta
Zakończona 09.07.2019 19:00 -
Eliminacje MIMP w Poznaniu
Zakończona 09.07.2019 17:30 -
Eliminacje MIMP w Łodzi
Zakończona 09.07.2019 17:00 -
Wilki Krosno vs Stainer Unia Kolejarz Rawicz
Zakończona 07.07.2019 17:00 -
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz vs Power Duck Iveston PSŻ Poznań
Zakończona 07.07.2019 17:00 -
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. vs Unia Tarnów
Zakończona 07.07.2019 14:30 -
PGG ROW Rybnik vs Car Gwarant Start Gniezno
Zakończona 07.07.2019 14:30 -
Euro Finannce Polonia Piła vs OK Bedmet Kolejarz Opole
Zakończona 07.07.2019 14:00