Aforti Start Gniezno wygrywa XII rundę DMPJ w Lublinie. Na podium stanęły również drużyny Zdunka Wybrzeże Gdańsk, MRGARDEN GKM Grudziądz oraz Grupy Azoty Unii Tarnów.
I Aforti Start Gniezno – 22 pkt
7. Norbert Krakowiak – 10 (3,2,3,2)
8. Maksymilian Bogdanowicz – 10 (2,2,3,3)
9. Damian Stalkowski – 2 (0,1,1,0)
24. Michał Lewandowski – 0
II-IV Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 20 pkt
13. Dominik Kossakowski – 4 (0,1,3,0)
14. Karol Żupiński – 9 (3,1,2,3)
15. Marcin Turowski – 7 (2,2,2,1)
II-IV MRGARDEN GKM Grudziądz – 20 pkt
16. Denis Zieliński – 5 (1,2,2,-)
17. Kamil Wieczorek – 8 (2,3,3,-)
18. Damian Lotarski – 1 (0,-,1,w)
27. Dawid Wawrzyniak – 6 (0,3,3)
II-IV Grupa Azoty Unia Tarnów – 20 pkt
19. Mateusz Cierniak – 9 (3,2,1,3)
20. Przemysław Konieczny – 2 (1,0,1,0)
21. Patryk Rolnicki – 9 (1,3,3,2)
V Lokomotiv Daugavpils – 18 pkt
4. Oleg Michaiłow – 6 (2,1,2,1)
5. Elvis Avgucevics – 2 (1,0,0,1)
6. Artiom Trofimow – 10 (3,3,2,2)
VI Fogo Unia Leszno – 13 pkt
10. Szymon Szlauderbach – 7 (1,3,1,2)
11. Kacper Pludra – 5 (0,1,2,2)
12. Krzysztof Sadurski – 1 (0,0,0,1)
VII Speed Car Motor Lublin – 12 pkt
1. Wiktor Lampart – 11 (3,2,3,3)
2. Miłosz Cichy – 0 (0,D,W,0)
3. Kacper Gosik – 1 (W,0,W,1)
Bieg po biegu:
1. Lampart, Michaiłow, Avgucevics, Cichy
2. Krakowiak, Bogdanowicz, Szlauderbach, Pludra
3. Żupiński, Wieczorek, Zieliński, Kossakowski
4. Cierniak, Lampart, Konieczny, Gosik (W)
5. Trofimow, Krakowiak, Michaiłow, Stalkowski
6. Szlauderbach, Turowski, Kossakowski, Sadurski
7. Wieczorek, Cierniak, Rolnicki, Lotarski
8. Lampart, Bogdanowicz, Stalkowski, Gosik
9. Trofimow, Michaiłow, Pludra, Sadurski
10. Rolnicki, Turowski, Żupiński, Konieczny
11. Wieczorek, Zieliński, Cichy (D), Gosik (W)
12. Kossakowski, Żupiński, Michaiłow, Avgucevics
13. Bogdanowicz, Zieliński, Stalkowski, Wawrzyniak
14. Rolnicki, Pludra, Konieczny, Sadurski
15. Żupiński, Turowski, Gosik, Cichy (W)
16. Wawrzyniak, Trofimow, Lotarski, Avgucevics
17. Krakowiak, Rolnicki, Cierniak, Stalkowski
18. Lampart, Pludra, Szlauderbach, Cichy
19. Cierniak, Trofimow, Avgucevics, Konieczny
20. Bogdanowicz, Krakowiak, Turowski, Kossakowski
21. Wawrzyniak, Szlauderbach, Sadurski, Lotarski (W)
Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News
Obserwuj nas!