Dubletem zakończyły się dwie rundy półfinałowe grupy B Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, które odbywały się w Gdańsku. Podobnie, jak we wtorek, w środę również triumf odnieśli zawodnicy Bocar Włókniarza Częstochowa (21), wśród których prym wiódł nie kto inny, jak Jakub Miśkowiak (11).
Na podium uplasowali się jeszcze zawodnicy Francepol Falubazu Zielona Góra oraz równo trzy ekipy – PGG ROW Rybnik, Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra i Aforti Start Gniezno (po 19). Bezbłędny w środowych zawodach nad polskim morzem był rybnicki junior Robert Chmiel, który wywalczył komplet 12 punktów.
Wyniki:
I. forBET Włókniarz Częstochowa: 21
7. Jakub Miśkowiak (3,3,2,3) 11
8. Bartłomiej Kowalski (2,3,1,0) 6
9. Mateusz Świdnicki (0,1,2,1) 4
24. brak zawodnika
II. Francepol Falubaz Zielona Góra: 20
4. Norbert Krakowiak (1,1,0,2) 4
5. Damian Pawliczak (3,1,3,1) 8
6. Mateusz Tonder (2,1,2,3) 8
23. bark zawodnika
III-V. PGG ROW Rybnik: 19 punktów
10. Dominik Tyman (0,0,0,W/U) 0
11. Mateusz Tudzież (1,2,2,2) 7
12. Robert Chmiel (3,3,3,3) 12
25. brak zawodnika
III-V. Elektrociepłownia Falubaz Zielona Góra: 19 punktów
16. Nikodem Bartoch (1,2,3,1) 7
17. Jakub Osyczka (3,1,3,2) 9
18. Damian Boduch (2,W/U,-,-) 2
27. Fabian Ragus (0,1) 1
III-V. Aforti Start Gniezno: 19 punktów
13. Damian Stalkowski (2,1,3,1) 7
14. Mateusz Błażykowski (T,2,-,W/U) 2
15. Kevin Fajfer (2,3,3,2) 10
26. Kacper Grzelak (0,0) 0
VI. Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 15 punktów
1. Karol Żupiński (2,3,2,3) 10
2. Denis Zieliński (0,1,1,1) 3
3. Oskar Rowecki (0,0,0,2) 2
22. Maciej Uszaruk NS
VII. ACCR: 13 punktów
19. Jan Kvěch (2,3,3,2) 10
20. Patrik Mikel (1,1,1,W) 3
21. Daniel Šilhán (0,0,0,0) 0
28. brak zawodnika
Bieg po biegu:
1. Pawliczak, Żupiński, Krakowiak, Zieliński
2. Miśkowiak, Kowalski, Tudzież, Tyman
3. Osyczka, Stalkowski, Bartoch, Grzelak, Błażykowski (T)
4. Żupiński, Kvěch, Mikel, Rowecki
5. Miśkowiak, Tonder, Krakowiak, Świdnicki
6. Chmiel, Fajfer, Stalkowski, Tyman
7. Kvěch, Boduch, Osyczka, Šilhán
8. Kowalski, Żupiński, Świdnicki, Rowecki
9. Chmiel, Tudzież, Tonder, Krakowiak
10. Fajfer, Błażykowski, Mikel, Šilhán
11. Osyczka, Bartoch, Zieliński, Rowecki
12. Stalkowski, Krakowiak, Pawliczak, Grzelak
13. Bartoch, Świdnicki, Kowalski, Boduch (W/U)
14. Chmiel, Tudzież, Mikel, Šilhán
15. Fajfer, Rowecki, Zieliński, Błażykowski (W/U)
16. Pawliczak, Tonder, Bartoch, Ragus
17. Kvěch, Miśkowiak, Świdnicki, Šilhán
18. Żupiński, Tudzież, Zieliński, Tyman
19. Tonder, Kvěch, Pawliczak, Mikel (W)
20. Miśkowiak, Fajfer, Stalkowski, Kowalski
21. Chmiel, Osyczka, Ragus, Tyman (W/U)
źródło: inf. własna
Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News
Obserwuj nas!