W Gdańsku odbyła się 4. runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w grupie 2. Triumf z 25 punktami na koncie odniosła ekipa MRGARDEN GKM-u Grudziądz, która na podium wyprzedziła o 5 punktów ekipy z Gniezna i Torunia. Na uwagę zasługuje komplet 12 punktów Damiana Stalkowskiego.
Wyniki:
I. MRGARDEN GKM Grudziądz: 25 punktów:
13. Damian Lotarski (3,2,2,-) 7
14. Marcin Turowski (2,3,3,-) 8
15. Kamil Wieczorek (3,-,2,3) 8
23. Kacper Łobodziński (D,1,1) 2
II-III. Aforti Start Gniezno: 20 punktów
16. Kevin Fajfer (1,D,2,3) 6
17. Szymon Szwacher (-,-,-,-) NS
18. Mateusz Błażykowski (0,1,0,1) 2
24. Damian Stalkowski (3,3,3,3) 12
II-III. GET WELL APRO Toruń: 20 punktów:
10. Maksymilian Bogdanowicz (2,2,2,3) 9
11. Igor Kopeć-Sobczyński (3,3,1,3) 10
12. Justin Stolp (-,-,0,0) 0
22. Filip Nizgorski (1,0) 1
IV. Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 17 punktów
4. Karol Żupiński (3,2,3,3) 11
5. Denis Zieliński (2,1,0,2) 5
6. Dominik Majchrzak (1,-,-,0) 1
20. Oskar Rowecki (0,0) 0
V. ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz: 14 punktów
1. Marcel Studziński (0,3,1,2) 6
2. Tomasz Orwat (1,2,2,1) 6
3. Mateusz Jagła (0,0,2,0) 2
19. brak zawodnika
VI. Orzeł Łódź: 12 punktów
7. Piotr Pióro (T,1,W,2) 3
8. Eryk Borczuch (1,1,-,1) 3
9. Aleksander Grygolec (U,T,0,1) 1
21. Dawid Wawrzyniak (1,2,2) 5
Bieg po biegu:
1. Żupiński, Zieliński, Orwat, Studziński
2. Kopeć-Sobczyński, Bogdanowicz, Wawrzyniak, Grygolec (U), Pióro (T)
3. Wieczorek, Turowski, Fajfer, Błażykowski
4. Kopeć- Sobczyński, Orwat, Nizgorski, Jagła
5. Lotarski, Wawrzyniak, Borczuch, Łobodziński (D), Grygolec (T)
6. Stalkowski, Żupiński, Majchrzak, Fajfer (D)
7. Studziński, Orwat, Pióro, Grygolec
8. Stalkowski, Bogdanowicz, Błażykowski, Nizgorski
9. Turowski, Wieczorek, Zieliński, Rowecki
10. Stalkowski, Fajfer, Borczuch, Pióro (W)
11. Turowski, Lotarski, Orwat, Jagła
12. Żupiński, Bogdanowicz, Kopeć-Sobczyński, Zieliński
13. Stalkowski, Jagła, Studziński, Błażykowski
14. Bogdanowicz, Lotarski, Łobodziński, Stolp
15. Żupiński, Wawrzyniak, Grygolec, Rowecki
16. Kopeć-Sobczyński, Pióro, Borczuch, Stolp
17. Fajfer, Zieliński, Błażykowski, Majchrzak
18. Wieczorek, Studziński, Łobodziński, Jagła
NCD: 65,34 sek. – Damian Stalkowski w biegu 10.
źródło: inf. własna
Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News
Obserwuj nas!