Zwycięstwem zawodnika forBET Włókniarza Częstochowa - Adriana Miedzińskiego zakończył się drugi półfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Reprezentant klubu ze Świętego Miasta wywalczył trzynaście punktów.
Dwa kolejne miejsca zajęli zawodnicy z dorobkiem jedenastu punktów – Adriana Cyfera oraz Dominika Kuberę. Awans do finału najważniejszej imprezy indywidualnej w naszym kraju wywalczyli także Kaper Gomólski oraz Przemysław Pawlicki, a w roli rezerwowego – Szymon Woźniak.
Wyniki:
1. Adrian Miedziński (3,3,1,3,3) 13
2. Piotr Protasiewicz (2,3,2,3,1) 11
3. Adrian Cyfer (3,1,2,2,3) 11
4. Dominik Kubera (3,W,3,2,2) 10
5. Kacper Gomólski (2,1,3,2,2) 10
6. Przemysław Pawlicki (W,2,1,3,3) 9
—
7. Szymon Woźniak (1,2,3,D,2) 8 + 1. miejsce w biegu dodatkowym
—
8. Adrian Gała (3,2,2,1,0) 8 + 2. miejsce w biegu dodatkowym
9. Jarosław Hampel (0,3,1,3,1) 8 – zrezygnował z biegu dodatkowego
10. Paweł Przedpełski (1,1,3,1,0) 6
11. Mirosław Jabłoński (0,0,0,2,3) 5
12. Kacper Woryna (1,3,D,1,W) 5
13. Michał Szczepaniak (1,2,1,D,1) 5
14. Marcel Kajzer (2,0,2,1,U) 5
15. Tomasz Orwat (0,1,D,W,2) 3
16. Kamil Brzozowski (2,0,D,D,D) 2
17. Norbert Krakowiak (D) 0
18. Tomasz Gapiński (U/-,-,-,-) 0
Bieg po biegu:
1. Gała, Kajzer, Woźniak, Jabłoński
2. Kubera, Brzozowski, Przedpełski, Orwat
3. Cyfer, Gomólski, Szczepaniak, Pawlicki (W)
4. Miedziński, Protasiewicz, Woryna, Hampel
5. Protasiewicz, Gała, Cyfer, Brzozowski
6. Miedziński, Pawlicki, Przedpełski, Kajzer
7. Hampel, Szczepaniak, Orwat, Jabłoński
8. Woryna, Woźniak, Gomólski, Kubera (W)
9. Przedpełski, Gała, Szczepaniak, Woryna (D)
10. Gomólski, Kajzer, Hampel, Brzozowski (D)
11. Kubera, Cyfer, Miedziński, Jabłoński
12. Woźniak, Protasiewicz, Pawlicki, Orwat (D)
13. Miedziński, Gomólski, Gała, Orwat (W)
14. Protasiewicz, Kubera, Kajzer, Szczepaniak (D)
15. Pawlicki, Jabłoński, Woryna, Brzozowski (D)
16. Hampel, Cyfer, Przedpełski, Woźniak (D)
17. Pawlicki, Kubera, Hampel, Gała
18. Cyfer, Orwat, Krakowiak (D), Kajzer (U)
19. Jabłoński, Gomólski, Protasiewicz, Przedpełski
20. Miedziński, Woźniak, Szczepaniak, Brzozowski (D)
Bieg dodatkowy o miejsce pierwszego rezerwowego w finale:
21. Woźniak, Gała
źródło: inf. własna
Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News
Obserwuj nas!