Od spotkania Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – EURO FINANNCE Polonia Piła, rozpocznie się sezon żużlowy na drugoligowych torach. W pierwszej kolejce, również Rawicz i Opole podejmą u siebie rywali.
TERMINARZ DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW II LIGI 2019
Część zasadnicza:
1. kolejka (30.03 – 31.03)
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – EURO FINANNCE Polonia Piła
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
TS Kolejarz Opole – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Wilki Krosno SA – pauzuje
2. kolejka (06.04 – 07.04)
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – TS Kolejarz Opole
Wilki Krosno SA – Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o.
EURO FINANNCE Polonia Piła – Stainer Unia Kolejarz Rawicz
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – pauzuje
3. kolejka (13.04 – 14.04)
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – Wilki Krosno SA
TS Kolejarz Opole – EURO FINANNCE Polonia Piła
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – pauzuje
Daty rezerwowe
21.04
22.04
4. kolejka (27.04 – 28.04)
Wilki Krosno SA – TS Kolejarz Opole
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – Stainer Unia Kolejarz Rawicz
EURO FINANNCE Polonia Piła – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – pauzuje
5. kolejka (04.05 – 05.05)
ZKS Polonia Bydgoszcz SA – EURO FINANNCE Polonia Piła
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – Wilki Krosno SA
TS Kolejarz Opole – Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o.
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – pauzuje
6. kolejka (11.05 – 12.05)
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – TS Kolejarz Opole
Wilki Krosno SA – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
EURO FINANNCE Polonia Piła – pauzuje
Daty rezerwowe
17.05
19.05
7. kolejka (26.05)
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o.
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – Stainer Unia Kolejarz Rawicz
EURO FINANNCE Polonia Piła – Wilki Krosno SA
TS Kolejarz Opole – pauzuje
8. kolejka (01.06 – 02.06)
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
Wilki Krosno SA – EURO FINANNCE Polonia Piła
TS Kolejarz Opole – pauzuje
9. kolejka (09.06)
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – Wilki Krosno SA
TS Kolejarz Opole – Stainer Unia Kolejarz Rawicz
EURO FINANNCE Polonia Piła – pauzuje
10. kolejka (15.06 – 16.06)
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – TS Kolejarz Opole
EURO FINANNCE Polonia Piła – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
Wilki Krosno SA – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – pauzuje
11. kolejka (22.06 – 23.06)
TS Kolejarz Opole – Wilki Krosno SA
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o.
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – EURO FINANNCE Polonia Piła
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – pauzuje
Daty rezerwowe
29.06
30.06
9. kolejka (30.06)
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o.
12. kolejka (06.07 – 07.07)
EURO FINANNCE Polonia Piła – TS Kolejarz Opole
Wilki Krosno SA – Stainer Unia Kolejarz Rawicz
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – pauzuje
Daty rezerwowe
13.07
14.07
20.07
21.07
13. kolejka (27.07 – 28.07)
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – EURO FINANNCE Polonia Piła
Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o. – Wilki Krosno SA
TS Kolejarz Opole – ŻKS Polonia Bydgoszcz SA
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – pauzuje
14. kolejka (03.08 – 04.08)
EURO FINANNCE Polonia Piła – Krakowski Klub Żużlowy Sp. z o.o.
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA – Stainer Unia Kolejarz Rawicz
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – TS Kolejarz Opole
Wilki Krosno SA – pauzuje
Daty rezerwowe
10.08
11.08
Część finałowa
1. runda finałowa (17.08 – 18.08)
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadniczej
Data rezerwowa
23.08
2. runda finałowa (24.08 – 25.08)
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej
Data rezerwowa
30.08
31.08
01.09
06.09
3. runda finałowa (07.09 – 08.09)
zwycięskie drużyny z (a) i (b)
Data rezerwowa
13.09
4. runda finałowa (14.09 – 15.09)
zwycięskie drużyny z (a) i (b)
Daty rezerwowe
20.09
21.09
22.09
27.09
28.08
29.09
I mecz barażowy (29.09)
Data rezerwowa
06.10
II mecz barażowy (06.10)
źródło: polskizuzel.pl
Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News
Obserwuj nas!