Kapitan Włókniarza z nową, wieloletnią umową!

Leon Madsen

Leon Madsen (fot. Patryk Kowalski)

Godzina 15 wybiła, a to oznacza, że poznajemy kolejne nazwisko w kadrze Marka Cieślaka. W zespole forBET Włókniarza na kolejny sezon zostaje Leon Madsen, aktualny indywidualny wicemistrz świata.

Częstochowski Włókniarz prezentację kadry na nowy sezon rozpoczął od poinformowania, o przedłużeniu współpracy z Pawłem Przedpełskim, co było wiadome już od jakiegoś czasu. Kolejnym krokiem było oficjalne przedłużenie kontraktu Jakuba Miśkowiaka, a wczoraj pojawiła się pierwsza nowa twarz, a właściwie to nowa-stara, bowiem do Włókniarza wrócił po dwóch latach Rune Holta.

Dziś przekazano, że nowy, trzyletni kontrakt zgodnie z zapowiedziami parafował lider - Leon Madsen! W minionym sezonie Leon Madsen na brak startów narzekać nie mógł, a na torze był bardzo skuteczny. W PGE Ekstralidze w 97 biegach wywalczył aż 224 punkty i trzynaście bonusów, co dało mu średnią biegową 2.443 i pierwsze miejsce w lidze. Tylko dwa razy przy jego nazwisku zapisano zero oraz tyle samo razy wykluczenie. Bardzo dobrze wiodło mu się w rozgrywkach indywidualnych. W debiutanckim sezonie FIM Speedway Grand Prix wywalczył srebrny medal, a w mistrzostwach Starego Kontynentu na jego szyi zawisł brązowy krążek.

Kadra Włókniarza Częstochowa na sezon 2020
Seniorzy:
Rune Holta (ur. 1973)
Fredrik Lindgren (Szwecja) (ur. 1985)
Leon Madsen (Dania) (ur. 1988)
Paweł Przedpełski (ur. 1995)

Juniorzy:
Adrian Bialk (ur. 1999)
Bartłomiej Kowalski (ur. 2002)
Dominik Majchrzak (ur. 2001)
Jakub Martyniak (ur. 2002)
Jakub Miśkowiak (ur. 2001)
Patryk Kowalik (ur. 2003)
Kamil Król (ur. 2003)
Mateusz Świdnicki (ur. 2001)
Adrian Woźniak (ur. 1999)


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7282 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl