REKLAMAeWinner Banner

Patryk Dudek po latach zmienia pracodawcę. „Zawsze dawałem z siebie wszystko”

Patryk Dudek

Patryk Dudek (fot. Dominik Okręglicki)

Przygoda Patryka Dudka z Dackarną Målilla dobiega końca. Po wielu latach występów w ekipie z Målilli „Duzers” postanowił zmienić otoczenie w szwedzkiej BAUHAUS-ligan. Na razie nie znamy nowego klubu 28-latka.

Wychowanek RM Solar Falubazu Zielona Góra jeździł w Dackarnie Målilla od 2012 roku. Przez osiem sezonów wicemistrz świata z 2017 roku był liderem swojego szwedzkiego klubu. Teraz jednak postanowił zmienić otoczenie. Na razie nie wiemy, barw którego klubu Dudek będzie bronić w sezonie 2021.

„Duzers” w pożegnał się z kibicami Dackarny, dodając wpis w swoich mediach społecznościowych. - Przychodzą w życiu chwile, kiedy trzeba podjąć trudną decyzję. Taki moment nadszedł teraz w moim życiu. Rozpocząłem moją karierę w Elitserien w barwach Dackarny i byłem jej zawodnikiem aż do teraz. Zawsze dawałem z siebie wszystko i czułem się w Målilli jak w domu. Klub nigdy mnie nie zostawił ani nie zawiódł i zawsze mogłem na niego liczyć. Teraz postanowiłem zrobić krok do przodu i zmienić klub w Szwecji. Chciałbym podziękować wszystkim członkom Dackarny i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy. Nikt nie wie, co przyniesie przyszłość, ale zawsze będziecie dla mnie jak rodzina. Pragnę również z głębi serca podziękować kibicom klubu. Powodzenia w 2021 roku i do zobaczenia na G&B Arena! - czytamy na facebookowym profilu Patryka Dudka.

W Malilli zawczasu zadbali o zastępstwo dla odchodzącego Dudka. Żużlowcem Dackarny w sezonie 2021 będzie Jason Doyle, który po wycofaniu się z ligi angielskiej Swindon Robins musiał znaleźć sobie pracodawcę w lidze szwedzkiej.

źródło: Patryk Dudek Duzers team


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.8871 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl