REKLAMAeWinner Banner

Transferowy HIT! Były mistrz zostaje „Gladiatorem”!

Jason Crump

Jason Crump (fot. Piotr Kin)

Plymouth Gladiators z kolejnym wzmocnieniem! Zespół z SBG Championship odkrył kolejną kartę na nadchodzący sezon. Do Bjarnego Pedersena dołącza legenda światowego speedway'a – Jason Crump!

W ciągu ostatnich tygodni, na Wielkiej Brytanii dochodziło do ciekawych ruchów transferowych. King's Lynn Stars pozyskało Lewis'a Bridger'a, a Poole Pirates wzmocnił obecny Mistrz Wielkiej Brytanii – Rory Schlein. Nie zabrakło również zaskakującego odejścia, które wykonał Jacob Thorssell zrywając kontrakt z Wolverhampton Wolves. 

Swoją kadrę kompletuje również nowy zespół w strukturach SGB Championship – Plymouth Gladiators. Po ogłoszeniu swojego pierwszego transferu, jakim był Bjarne Pedersen, Gladiatorzy zapowiedzieli kolejnego zawodnika w swoich barwach. Teraz już wiemy, że najnowszym wzmocnieniem zespołu zostaje były Indywidualny Mistrz Świata, ikona żużla Jason Crump! 

45-letni Crump, do żużla powrócił w zeszłym roku. Za sobą ma już kilka imprez w Wielkiej Brytanii i Australii, z czego największą wydaje się udział w zeszłorocznych Mistrzostwach Wielkiej Brytanii, gdzie zajął trzecie miejsce. Plymouth nie będzie jedynym angielskim miastem, które będzie mogło oglądać Australijczyka na torze. Jason podpisał również kontrakt z występującymi w SGB Premiership Ipswich Witches. 

  
źródło: inf. własna

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0009 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl